Verslas

Sostinės Naujamiestyje atidaryta visiškai nauja „IKI Express“ parduotuvė: įsikūrė „Ciber City“ technologijų miestelyje

Atsinaujinimo ir plėtros planus aktyviai vykdantis prekybos tinklas „Iki“ penktadienį, kovo 31-ąją, sostinėje įsikūrusiame technologijų miestelyje „Cyber City“ atidarė visiškai naują „IKI Express“ parduotuvę. Švitrigailos g. 32 įsikūrusi parduotuvė įrengta pagal modernią mažo formato parduotuvių koncepciją.

„Stengiamės būti kuo arčiau savo pirkėjų, todėl naujas parduotuves atidarome ten, kur jos yra labiausiai reikalingos. Ši nauja „IKI Express“ parduotuvė orientuota į intensyvius aktyvių ir veiklių pirkėjų srautus. Asortimentas čia suformuotas galvojant apie greito apsipirkimo, šviežių ir jau paruoštų vartoti produktų besitikinčių pirkėjų poreikius“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.
Parduotuvė patogi tiek komplekse dirbantiems žmonėms, tiek Vilniaus Naujamiesčio gyventojams. Į jos įrengimą investuota daugiau nei 496 tūkst. eurų, prekybinis plotas siekia 250 kv. metrų. Ši parduotuvė panaši į nedidelę užkandinę – pirkėjai joje ras vietoje šviežiai suteptų ar grilyje paskrudintų sumuštinių, karštų kulinarijos gaminių, bandelių, konditerijos gaminių pasirinkimą. Taip pat čia galima įsigyti aukščiausios kokybės įvairių rūšių ir skonių kavos bei kitų karštų gėrimų išsinešti.

Greitam ir patogiam apsipirkimui parduotuvėje įrengtos 3 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos ir viena express kasa. Lankytojams parduotuvė atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Naujose ir rekonstruojamose „Iki“ parduotuvėse diegiami tvarumo sprendimai, kurie prisideda prie energijos taupymo. Ne išimtis ir penktadienį atidaryta „IKI Express“ parduotuvė Naujamiestyje, kurioje įdiegtas LED apšvietimas bei tvaresnė šaldymo įranga.
Prekybos tinklo duomenimis, įdiegus LED apšvietimą, vienoje parduotuvėje sutaupoma maždaug 40–50 proc. jam skiriamų elektros sąnaudų. Pakeitus LED apšvietimą ir įdiegus išmanią pastato valdymo sistemą, sutaupoma dar nuo 15 iki 20 proc. energijos apšvietimui. O atnaujinus šaldymo įrangą į modernesnę ir tvaresnę, energijos suvartojimas sumažėja beveik perpus.
Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 238 parduotuvės, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė jau tris autonomines parduotuves su „Iki“ prekių ženklu. Tai pirmos tokios parduotuvės Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę. Šiemet prekybos tinklas „Iki“ buvo įvertintas prestižiškiausiu „Top Employer 2023 Lietuva“ sertifikatu.

Parašykite komentarą