Verslas

Skelbkite akcijas nemokamai, talpinkite straipsnius nemokamai

Daugelis įmonių vykdydami veiklą susiduria su prekių, paslaugų nukainavimu ir išpardavimu. Beveik kiekviena įmonė pristatydama naują produktą ar paslaugą daro pristatymus klientams, užsako pristatomuosius straipsnius. Nuolaidos, akcijos, išpardavimai, pristatomieji straipsniai – visatai turi būti pristatoma viešai. Neužtenka šios informacijos talpinti savo svetainėje ir tuo grožėtis. Visą informaciją apie išpardavimus, verslo akciją ar akcijas, nuolaidas, naujų prekių pristatymą, prekinio ženklo atsiradimą, naują įmonę, viskas turi būti prieinama plačiajai visuomenei. Tik tokiu atveju mes pasieksime gerų rezultatų, pritrauksime pirkėją, sudominsime jį. Straipsniai – kur juos talpinti, kur publikuoti kad gauti maksimalią naudą. Daugelis susimastom kur visas šias gėrybes talpinti. Norisi kad būtų tvarka, kad viskas būtų išskaidyta pagal kategorijas, subkategorijas, specializacijas. Dar geriau jai visas portalas pritaikytas naudoti netik kompiuteriu, planšete, taip pat ir mobiliuoju įrenginiu. Visa tai jau yra : verslo akcija, straipsniai, įmonių katalogas, straipsnis, akcijos, nuolaidos, išpardavimai. Viskas vienoje vietoje. Naudoti paprasta ir patogu tiek kompiuteriu, tiek planšete, tiek ir mobiliuoju įrenginiu. Talpinkite akcijas , straipsnius. Talpinkite informaciją apie įmones. Taupykite savo laiką ir pinigus. Būkite sumanūs. Pasinaudokite galimybe ir registruokitės www.versloakcija.lt Jums bus sukurtas profilis ir leista administruoti Jūsų imonės informaciją. Profilio pagalba galėsite talpinti akcijas, nukainavimus, išpardavimus, straipsnius. Nepraleiskite progos kolkas nemokamai visa tai padaryti.
www.versloakcija.lt – Akcijų skelbimas, straipsnių talpinimas, įmonių katalogas. Portale galima sukurti savo įmonės profilį. Profilio pagalba galima skelbti apie įmonių vykdomas akcijas, išpardavimus, nukainavimus. Tai apima tiek produktų tiek ir paslaugų sektorių. Informacijos talpinimas kolkas nemokamas. Vartotojai gali patys redaguoti įmonės informaciją, susipažinę su portalo taisyklėmis. Galima talpinti logotipą, sužymėti kategorijas ir specializacijas, aprašyti įmonės veiklą bei produktus, talpinti reklaminį video klipą, talpinti nuorodą į e-parduotuvę, surašyti raktinius žodžius, talpinti akcijas, talpinti straipsnius. www.versloakcija.lt modernus portalas skirtas tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Pagrindinė portalo misija vienoje vietoje sutelkti informaciją apie Lietuvos įmonių vykdomas akcijas bei suvesti pardavėją su pirkėju. www.versloakcija.lt – „Mokėkite mažiau“.
Verslo įmonėms: skelbkite akcijas nemokamai.
www.versloakcija.lt – modernus portalas suvedantis pirkėją bei produkto, paslaugos pardavėją. Užregistruokite savo įmonę www.versloakcija.lt ir pasinaudokite proga nemokamai skelbti įmonės produkcijos/paslaugų akcijas, išpardavimus, įkelti įmonės straipsnius. Patogiai administruokite informaciją įmonės profilyje bet kur ir bet kada. Pasiekite savo tikslinį vartotoją pačiu paprasčiausiu būdu – www.versloakcija.lt – „Mokėkite mažiau“.

Fiziniams: visos akcijos vienoje vietoje
www.versloakcija.lt – modernus portalas suvedantis pirkėją bei produkto, paslaugos pardavėją.
Viename portale jūs lengvai rasite jus dominančias verslo įmonių skelbiamas akcijas, skaitysite įmonių straipsnius, patogiai naršysite po Lietuvos įmonių katalogą ne tik pasinaudodami kompiuteriu, bet ir išmaniuoju telefonu. Raskite tai kas jums reikalinga pačiu paprasčiausiu būdu – www.versloakcija.lt – „Mokėkite mažiau“.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą