Marketingas

Skelbimas nemokamai gali būti talpinamas ne visur ir ne visada

Skelbimų svetainių monopolizacija nėra naudinga nei paprastiems žmonėms, nei verslui. Ji naudinga tik tokių tinklapių savininkams.Skelbimas nemokamai, pasak kai kurių ekspertų, gali būti įdedamas vos viename kitame tinklapyje. Aišku, kalba eina apie kažkokią auditoriją turinčias skelbimų svetaines. Visose kitose pagrindinėse skelbimų svetainėse jų talpinimas yra mokamas. Būna atvejų, kad nemokamai skelbimus dėti galima pirmuosius kartus ir reikia būti labai atsargiems, jog tokių tinklapių administracija netraktuotų pateiktų pasiūlymų kaip verslo kategorijos pasiūlymų.

Skelbimas nemokamai gali būti talpinamas su tam tikromis sąlygomis

Skelbimų tinklapiuose paslaugomis naudojasi ir privatūs asmenys, ir verslas. Verslui skelbimų talpinimas dažniausiai yra mokamas nuo pat pirmo pateikto pasiūlymo. Tai reiškia, kad įmonės, kurios registruojasi į skelbimų tinklapius, turi mokėti pinigus už kiekvieną pateiktą skelbimą. Kai kuriose skelbimų svetainėse netgi būtina sudaryti sutartį. Nemokamai skelbimus tokiose svetainėse verslininkai dėti negali. Skelbimas nemokamai gali būti talpinamas tik fizinių asmenų. Beje, tokie skelbimai irgi turi atitikti sąlygas.

Kalbant apie skelbimų tinklapių monopolį, pravartu žinoti, kad fiziniams asmenims irgi reikėtų atidžiau skaityti ką nurodo skelbimų tinklapių savininkai. Nemokamai skelbimus žmones gali dėti tuomet, kai jie parduoda kažkokius nenaudojamus daiktus. Jeigu užsiimama prekyba nuolatos, tuomet tai jau gali būti traktuojama kaip verslas ir teks mokėti už kiekviena skelbimą.

Tačiau, ekspertai pastebi, kad rinkoje atsiranda vis daugiau skelbimų tinklapių, kurie leidžia reklamuotis visiškai nemokamai. Nesvarbu ar tai būtų verslas ar paprasti žmonės – leidžiama skelbimus dėti be apribojimų ir nemokant jokių pinigų. Be abejo, čia irgi taikomos taisyklės, kurių privalu laikytis. Jeigu skelbimų talpinimo taisyklės nėra atitinkamos, tuomet jų autoriai yra baudžiami uždraudžiant talpinimo prieigą ir pašalinant pačius skelbimus.

Didžiausias tokių nemokamų skelbimų tinklapių trūkumas – maža auditorija. Nors skelbimas nemokamai ir patalpinamas, tai dar nereiškia, kad iš jo bus kažkokios naudos. Matote, tokie tinklapiai, ypač nauji, dar neturi nuolatinio lankytojų rato, tad tikėtina, kad skelbimas sulauks labai mažai dėmesio.

Tad, jeigu norite talpinti skelbimus nemokamai, viską gerai įvertinkite.

Parašykite komentarą