Buitis, Namai

Šiuolaikiškos virtuvės sprendimai:

Kokia turėtų būti moderni, šiuolaikiška šių laikų virtuvė? Turbūt kiekvienam iš mūsų pradedant remonto darbus namuose, iškyla šis klausimas.

Pradėkime nuo to, kad būtina iškarto apsispręsti koks interjero stilius vyraus Jūsų namuose.

Taip sutaupysite daug laiko ir bus lengviau išsirinkti tinkamus baldus į virtuvę.

Moderni klasika:

Vienas iš populiariausių namų interjero stilių : moderni klasika. Šis stilius paskutinius penkerius metus stipriai užkariavęs Europą. Kalbant, kaip turėtų atrodyti moderni klasikinė virtuvė, vieno atsakymo nėra. Galima kurti įvairiausius derinius išlaikant stilių. Dažniausiai tokio tipo virtuvėse naudojamas marmuras, natūralus medis, MDF plokštės, stiklo ar keramikos paviršiai, metalo akcentai. Medžiagos išsiskiria tuo, kad jos yra prabangesnės ir ilgaamžiškesnės, taip pat jos laikui nepavaldžios ir atrodo madingai ilgiau. Labai populiaru tokio tipo virtuvėje įrengti pusbario stalą – dar kitaip vadinamą virtuvės sala. Tai ypač populiarus sprendimas šiuolaikinėje virtuvėje. Įsirengti salą savo virtuvėje nėra problema, sunku yra priderinti kėdes, nes jų rinkoje nėra ypatingai daug. Tokiam stalui – salai yra reikalingos pusbario kėdės.

Pusbario kėdės:

Pasirinkimas rinkoje kaip ir minėjome nėra labai didelis. Todėl mūsų komanda atsižvelgdama į klientų lūkesčius sukūrė išskirtinę pusbario kėdžių kolekciją. Dominuoja trys pagrindinės klasikinės gobeleno spalvos, kurios visada atrodys stilingai: kreminė, juoda ir pilka.Gobeleno medžiaga atspari drėgmei, todėl net apliejus, ją lengvai nuvalysite ir kėdė išliks be dėmių. Kėdžių kojos – karkasas pagamintas iš metalo, tai suteikia kėdei masyvumo, tvirtumo ir kokybės jausmą iš pirmo žvilgsnio. Taip pat nepamiršome ir praktiškumo, metalas dengtas kokybiškais matiniais dažais, ant kurio nesimato pirštų prisilietimų. Matinis metalas puikiai įsilieja į interjerą ir atrodo subtiliai ir prabangiai.  Metalo spalvų pasirinkimas galimas iš žalvario/aukso, vario ir sidabro. Šios kėdės suteiks modernumo klasikinei virtuvei.

Baro kėdės:

Baro kėdės yra šiek tiek aukštesnės, nei pusbario. Namuose tai nėra itin populiarus sprendimas, bet pasitaikantis, todėl mūsų asortimente rasite ir baro kėdes. Galėsite rinktis iš kelių variantų ir užpildyti savo virtuvės erdvę moderniomis kėdėmis. Šios kėdės yra pritaikytos nestandartiniams baro stalams. Tai geras pasirinkimas norint komfortiškai sėdėti ir prie aukštesnio stalo.

Limadesign komanda Jums padės sukurti savo modernią valgomojo ar virtuvės erdvę. Be baro ir pusbario kėdžių, mes taip pat Jums galime pasiūlyti ir valgomojo kėdes.Namams kur planuojama virtuvės erdvė su sala ir papildomai valgomojo stalas, galime pasiūlyti kėdžių komplektus. Valgomojo kėdės ir pusbario kėdės iš tos pačios kolekcijos, tai padės išlaikyti Jūsų namuose vientisumą ir estetiką.

Visą mūsų asortimentą galite pamatyti limadesign.lt elektroninėje parduotuvėje. Jei kyla klausimų dėl baldų laukiame Jūsų užklausų telefonu ir el.paštu, maloniai atsakysime ir padėsime apsispręsti, bei pasirinkti tinkamiausią variantą.

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą