Verslas

Simonas Bielskis palieka „Omniva LT“ vadovo pareigas

Didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje valdančios bendrovės „Omniva LT“ vadovas Simonas Bielskis nuo gegužės 31 d. nusprendė palikti savo pareigas ir imtis naujų iššūkių už „Omniva“ ribų. S. Bielskis įmonei vadovavo pastaruosius 9 metus. S. Bielskį pareigose pakeis dabartinis bendrovės finansų vadovas Vaidrius Verikas.

Bendrovės „Omniva“ valdybos pirmininkas Mart Mägi nuoširdžiai dėkoja Simonui už ilgametį darbą. „Vadovaujant Simonui „Omniva LT“ sparčiai augo ir pasiekė puikių rezultatų, be to, Simonas daug prisidėjo kuriant „Omniva“ organizaciją Baltijos šalyse. Mums, žinoma, liūdna dėl to, kad jis nusprendė palikti mūsų bendrovę, tačiau linkime jam didelės sėkmės naujose pareigose ir naujuose iššūkiuose“, – teigia M. Mägi.

„Omniva LT“ pajamos per visą Simono Bielskio vadovavimo laiką augo beveik 15 kartų, o darbuotojų skaičius – beveik 10 kartų. Organizacija iš vieno mažiausio rinkos dalyvio tapo atsidūrė tarp pirmaujančių, o jos rinkos dalis augo nuo 2 proc. iki 28 proc., paštomatų tinklas išaugo beveik 20 kartų ir šiuo metu yra didžiausias šalyje.  

Pasak S. Bielskio, bendrovės augimo sėkmę nulėmė profesionalūs kolegos, komandinis darbas, buvimas stiprios grupės dalimi ir ilgalaikės strategijos įgyvendinimas, dažnai lydimas drąsių sprendimų.

„Pradėjus vadovauti įmonei, elektroninė komercija, kaip reiškinys, dar buvo mažai paplitęs, paštomatais Lietuvoje nesinaudojo beveik niekas. Todėl mūsų tikslas buvo be didelio biudžeto komunikacijai ir marketingui padaryti tą pokytį, nepaisant to, kad buvome mažiausias rinkos dalyvis. Didžiausias mūsų išskirtinumas – tai, kad mes save laikėme neatskiriama elektroninės komercijos ekosistemos dalimi, tikslingai padėjome šiai ekosistemai vystytis, norėjome turėti drąsius ir išmintingus profesionalus komandoje, kurie nebijotų rizikuoti, kurti ir pristatyti rinkai naujas paslaugas ar sprendimus. Esame Baltijos šalyse veikianti organizacija ir kryptingai tai stipriname toliau. Kasdien galvojame, kaip sukurti kuo daugiau pridėtinės vertės klientams bei partneriams. Vienas didžiausių proveržių taip pat buvo 2019-tų metų pabaigoje, prieš pat pandemiją, kai dvigubai išplėtėme „Omniva LT“ paštomatų tinklą. Visi sakė, kad labai rizikuojame, bet per pastaruosius 3-4 metus sėkmingai išaugome trigubai“, – sako S. Bielskis.

Kaip išskiria dabartinis vadovas, artimiausiuose planuose laukia trumpas poilsis, o po jo – priimti nauji iššūkiai. Vadovo pareigas paliekantis S. Bielskis jas perleidžia „Omniva LT“ finansų vadovui Vaidriui Verikui: „Per beveik dešimtmetį ir organizacijoje, ir rinkoje kartu nuveikėme tikrai labai daug, bet atėjo natūralus noras ir laikas naujiems, savo apimtimi didesniems iššūkiams. Kita vertus, tikiu, kad organizacijos turi vystytis tvariai, iš vidaus, o įpėdinystė – ne vien skambus žodis, bet ir mūsų siekiamybė, todėl labai užtikrintai atsakomybę perleidžiu finansų vadovui, su kuriuo pastaruosius du metus sėkmingai dirbome drauge. Kiekvienam lyderiui svarbu auginti naujus lyderius ir mes džiaugiamės, kad tokių turime“.

Naujasis bendrovės Lietuvoje vadovas Vaidrius Verikas dėmesį teiks tiek pradėtų darbų tąsai, tiek tolesniam augimui.

„Pareigų perdavimas įvyks natūraliai, nes prie visų didžiausių pastarųjų metų bendrovės sprendimų ar projektų su Simonu dirbome kartu. Artimiausi darbai – sėkminga moderniausio Baltijos šalyse siuntų rūšiavimo terminalo statybų tąsa ir nuosekli plėtra Lietuvos bei visų Baltijos šalių mastu“, – teigia V. Verikas.

Bendrovė „Omniva LT“ valdo didžiausią paštomatų tinklą Lietuvoje, kurį sudaro 420 paštomatų su daugiau nei 52 tūkst. siuntų skyrelių. Bendrovė taip pat sukūrė pirmąją lietuvišką išorinę prekių grąžinimo paslaugą, o pernai pristatė ir naują tarptautinių siuntų platformą tarptautines.omniva.lt. „Omniva LT“ priklauso Estijos paštui – AB „Eesti Post“, kuris valdo didžiausią paštomatų tinklą Baltijos šalyse.

Pranešimą paskelbė: Vytautas Lukaševičius, Integrity PR

Parašykite komentarą