Verslas

Šiauliuose atidaryta atnaujinta „Iki“ parduotuvė

Prekybos tinklas „Iki“ ketvirtadienį atidarė atnaujintą parduotuvę Šiauliuose, adresu Gegužių g. 21. Pagal naujausius įmonės standartus rekonstruotoje parduotuvėje pirkėjų patogumui išplėstas šviežių vaisių ir daržovių skyrius bei įrengtos savitarnos kasos. Prekybos tinklo investicijos į parduotuvės atnaujinimą siekė 406,7 tūkst. Eur.

 

„Nuolat atnaujiname parduotuves ir daug dėmesio skiriame prekių asortimentui, kad suteiktume kuo geresnę apsipirkimo patirtį. Atnaujintoje šiuolaikiškoje parduotuvėje išplėtėme šviežių vaisių ir daržovių skyrių, tam, jog pirkėjai turėtų platų šios kategorijos produktų pasirinkimą. Taip pat įrengėme savitarnos kasas. Taip gyventojai galės apsipirkti greičiau ir kaip įmanoma saugiau“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ vykdomoji direktorė.

260 kv. m prekybinio ploto atnaujintoje parduotuvėje Šiauliuose patogesniam, greitesniam ir saugesniam apsipirkimui įrengtos 3 „IKI Bitutė“ kasos, leidžiančios apsipirkti sumažinant nebūtinų žmogiškųjų kontaktų. Taip pat čia veikia 1 paprasta kasa. Parduotuvėje iš viso dirba 9 darbuotojai. Lankytojams ji bus atvira kasdien nuo 8 iki 22 val.

Siekiant apsipirkti kaip įmanoma saugiau, pirkėjai raginami iš anksto sudaryti pirkinių sąrašą ir apsipirkimą planuoti, kai prekybos vietose yra mažiausi žmonių srautai: ryte 8–10 val. ir vakare nuo 20 val. iki parduotuvės uždarymo. Sekmadieniais žmonių prekybos tinklo parduotuvėse mažiau visą darbo laiką. 

Nuolat į parduotuvių atnaujinimą ir plėtrą aktyviai investuojantis prekybos tinklas „Iki“ šiais metais atidarė dvi visiškai naujas parduotuves Kaune ir Ringauduose. Dar 10 parduotuvių renovuotos tiek didžiuosiuose miestuose, tiek ir šalies regionuose, o dvi iš jų – IKI Express Klaipėdoje ir Vilniuje  –atnaujintos pagal naują formatą.

Prekybos tinklas nuolat ieško pirkėjams patogiausių sprendimų ir plečia savitarnos kasų įrengimą. Per šiuos metus į savitarnos kasų plėtrą planuojama investuoti apie 3 mln. Eur. Prekybos tinklą iš viso šiuo metu sudaro 227 „Iki“ parduotuvės. Prekybos tinkle dirba apie 5,9 tūkst. darbuotojų.

Pranešimą paskelbė: Auksė Baurienė, UAB „Publicum”

Parašykite komentarą