Laisvalaikis

„Šiaulių naktys 2014”: dvi naktys muzikos, meno ir sporto

Rugpjūčio 29–30 Šiaulius jau trečią kartą drebins „Šiaulių naktys 2014“, renginys skirtas menininkams, sportininkams, šeimoms, bei visiems norintiems puikiai praleisti laiką naktį atgijusiame mieste.
Šiaulių miesto bulvare atsivers net šešios tematinės erdvės, kuriose vyks muzikiniai, teatro aktorių pasirodymai, poezijos skaitymai, konferencijos nakties tema, naktinės ekskursijos po miestą, bus rodomas kinas, veiks nebereikalingų knygų keitimosi punktas su skaitykla, gurmanai galės sudalyvauti puikių patiekalų degustacijose, duris atvers miesto muziejai, galerijos kavinės bei restoranai. Šiauliai – sportininkų miestas, tad „Šiaulių naktų 2014“ metu vyks ir įvairios sporto varžybos bei daugybė kitų pramogų.
Pasak renginio organizatorių Remigijaus Ruokio ir Gintauto Gascevičiaus „Šiaulių naktys 2014„ – tai šventė, kurioje vienijasi menininkai ir verslininkai. Tai kultūringos publikos, kuri supranta, kas yra naktinis gyvenimas šventė bei susitikimo priemonė. Pernai renginių buvo virš 50, o šiemet veiklų bus dar daugiau.
„Kaip parodė praktika, jau pirmais metais buvo labai daug žmonių, tai yra faktas. Lauksime žmonių, kurie nori atsigauti, pajusti kitą dvasią. Juk mes jų negirdom. Suprantam, kad šventė bus prieš rugsėjo pirmąją, todėl norisi pakovoti ir dėl saugaus eismo. Dėl šios priežasties renginyje dalyvauja ir visas būrys sportininkų. Visi, kurie supranta aktyvų laisvalaikį, nori pasiklausyti geros muzikos, džiazo festivalio, paskanauti išskirtiniais patiekalais lauko virtuvėse yra laukiami“ – sako Remigijus Ruokis.
Organizatorių teigimu, dauguma menininkų palaiko šį renginį. Kasmet viskas keičiasi, tobulėja, atsiranda vis geresnių dalykų. Žmonės pamato, kad renginyje santykis nėra tik pardavėjo ir pirkėjo, o visi gali įnešti savo indėlį ir kurti šventę kartu. Tai yra judėjimas pirmyn, kuris neišvengiamas.

Parašykite komentarą