Laisvalaikis

Vilniaus „Akropolyje“ atidaryta didžiausia Baltijos šalyse „Reserved“ parduotuvė

Baigiamame atnaujinti didžiausiame Baltijos šalių prekybos centre – Vilniaus „Akropolyje“ – atidaryta dar viena erdvė. Šiuolaikine mada besidominčius „Akropolio“ lankytojus penktadienį pakvietė 3 kartus padidėjusi „Reserved“ parduotuvė. 3220 kv. metrų ploto prekybos erdvė tapo didžiausia Baltijos šalyse atnaujintos koncepcijos „Reserved“ parduotuve.

Pasak bendrovės „LPP Lithuania“ direktorės Irinos Gromovos, 25 šalyse veikiantis „Reserved“ tinklas kasmet pristato apie 200 kolekcijų, kurias sudėtinga komfortiškai pristatyti mažesniame prekybos plote. Buvo nuspręsta iš esmės atnaujinant parduotuvę atidaryti ją naujose patalpose, pritaikant inovatyvias konstrukcijas bei įrengiant antrąjį aukštą – mezoniną, kuris buvo naujai suprojektuotas Vilniaus „Akropolyje“ .

„Mums reikėjo nestandartinių idėjų, vietos specialistų patirties bei unikalių sprendimų. Viso to rezultatas – didžiausia Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Reserved“ parduotuvė. Apskritai visoje Europoje yra tik kelios tokio tipo „Reserved“ parduotuvės“, – sako I. Gromova.

14 mln. eurų į projektą „Akropolis Persirengia“ Vilniuje investuojančio „Akropolis Group“ valdybos pirmininkas Vytautas Labeckas teigia, kad partnerystė su sparčiai augančiais Europos prekių ženklais padeda įtvirtinti pirmaujančias pozicijas rinkoje.

„Reserved“ yra patikimas mūsų partneris, kurio siūlomos drabužių linijos yra itin vertinamos „Akropolio“ klientų. Džiaugiamės, kad šis bendradarbiavimas tik stiprėja. Mūsų tikslas – suteikti pirkėjams plačiausio pasirinkimo galimybę, o to įmanoma pasiekti tik turint itin platų išskirtinių ir gerai žinomų prekių ženklų asortimentą“, – sako V. Labeckas.

Dėl didesnio ploto naujoje „Reserved“ parduotuvėje yra kur kas daugiau persirengimo kabinų bei aptarnavimo erdvių nei anksčiau. Šviesios sienų, lubų ir grindų spalvos dar labiau didina erdvės pojūtį ir leidžia prekybininkui geriau eksponuoti, o pirkėjams lengviau išsirinkti drabužius.

Kaip ir anksčiau, čia siūlomi „Reserved“ prekės ženklo rūbai moterims, vyrams ir vaikams. Pradedant nuo ateinančio sezono šioje parduotuvėje klientams bus pristatomos visos riboto tiražo kolekcijos, kurios visada sulaukia didelio mados gerbėjų dėmesio.

Lietuvoje tai jau šeštoji ir pati didžiausia „Reserved“ parduotuvė, o jos veikia 25 pasaulio valstybėse.

Apie „Akropolis Group“:

Baltijos šalyse pirmaujanti prekybos ir pramogų centrų vystymo ir valdymo bendrovė „Akropolis Group“ valdo prekybos centrų vystymo ir valdymo paslaugų įmones Lietuvoje ir Latvijoje. Lietuvoje „Akropolis Group“ valdo prekybos ir pramogų centrus „Akropolis“ Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose, „Akropole“ Rygoje, Latvijoje.

Daugiau informacijos:

Ernesta Karalienė

+370 695 83517 / ernesta@ideaprima.lt

„Akropolis Group“ atstovė žiniasklaidai

IDEA PRIMA vyr. projektų vadovė

Pranešimą paskelbė: Karina Sandulskytė, UAB „Idea Prima”

Parašykite komentarą