Politika ir teisė

Šiaulių miesto šventės loterija – laimėjimas toks pat kaip miesto amžius

Šį savaitgalį Šiauliai pasitiks švęsdami savo 786-ąjį gimtadienį. Prie miesto šventės prisideda ir lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, kuris jau penktus metus iš eilės tampa ne tik rėmėju, bet ir kviečia miesto gyventojus ir svečius dalyvauti specialioje šventinėje akcijoje.


„Kiekvieną dieną prekybos tinklas „Maxima“ auga kartu su visa Lietuva. Esame miestų ir miestelių bendruomenių dalis, todėl siekiame aktyviai prisidėti prie jų iniciatyvų bei idėjų įgyvendinimo. Šiaulių miesto šventės rėmimas jau yra tapęs savotiška tradicija, kuri pradžiugina ne tik mūsų pirkėjus, bet ir įmonės darbuotojus“, – sako „Maximos“ generalinis direktorius Tomas Rupšys.

Šiais metais Šiauliai švenčia 786-ąjį gimtadienį. Šventės proga rugsėjo 9-11 dienomis visose Šiaulių „Maximos“ parduotuvėse vyks specialus žaidimas-loterija. Bet kurioje Šiaulių „Maxima“ parduotuvėje apsipirkus su AČIŪ kortele lygiai už 7,86 eurų bus automatiškai dalyvaujama prekybos tinklo rengiamame žaidime ir pretenduojama laimėti pagrindinį prizą – net 786 eurų piniginę sumą, kuri bus pervesta tiesiai į laimėtojo AČIŪ kortelę.

Žaidime gali dalyvauti tik savo asmeninius duomenis atnaujinę AČIŪ kortelės turėtojai. Visą savaitgalį truksiančio žaidimo nugalėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbtas svetainėje www.maxima.lt. Su laimėtoju bus susisiekta iki rugsėjo 16 dienos, jo AČIŪ paskyroje nurodytais kontaktais.

Apie prekybos tinklą „Maxima“

Tradicinės lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ stiprybės – mažos kainos ir platus, ypač lietuviškų prekių, pasirinkimas. Tinklą valdanti bendrovė „Maxima LT“ yra didžiausia lietuviško kapitalo įmonė, viena didžiausių mokesčių mokėtojų bei didžiausia darbo vietų kūrėja šalyje. Šiuo metu Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto „Maximos“ parduotuvių, kuriose dirba apie 12 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 400 tūkst. klientų.

 

Pranešimą paskelbė: Rusnė Tamošaitytė, UAB „Fabula ir partneriai”

Parašykite komentarą