Sportas

Šį sekmadienį, birželio 5 dieną, Kauną sudrebino „Vimota Driftingo Pirmenybių” antrasis etapas.

pradėjo rinktis Kauno „Žalgirio“ arenos prieigose. Šį kartą žiūrovai tikrai buvo nustebinti puikiu reginiu. „D1Sport“ organizuojamos varžybos buvo Bike Show Millennium antros dienos programos dalis. Tad nei pramogų, nei geros nuotaikos tikrai netrūko. Visą dieną aplink „Žalgirio“ areną vyko ir tradicinis Millennium auto show. Jo metu buvo galima pamatyti tikrai išskirtinius automobilius, antikvarinius, egzotiškus, neįprastus bolidus. Žinoma, buvo išrinkti ir nugalėtojai. Bene daugiausia simpatijų ir ovacijų susilaukė tikrai išskirtinis Lotus Esprit 1988 metų automobilis. Jų vos keletas pasaulyje, o Baltijos šalyse – tai vienintelis tos automobilis. Kalbant apie patį automobilį – tai 2,2 litrų bolidas su turbo sis variklio valdymo sistema, kuri leidžia turėti 10 AG ir 20 NM daugiau nei standartinis modelis. O kas įdomiausia, tai jog šiame automobilyje filmavosi net pats James Bond, agentas 007.
Į varžybas atvyko net 31 dalyvis. Iš pat ryto prasidėjo treniruotės, kurių metu pilotai bandė savo jėgas bei skirtingas technikas. Svylančių padangų kvapas kvieste kvietė kauniečius ir miesto svečius, užsukti pažiūrėti puikaus šou. O ir pilotai buvo kovingai nusiteikę. Visi jie stengėsi pasiekti aukštumas gauti gerą vietą kvalifikaciniuose važiavimuose, ir iškovoti prizines vietas. Jau treniruočių metu buvo keletas įdomesnių incidentų, tad žiūrovams nuobodžiauti tikrai neteko. Pro lygos „draiveris“ Andrius Čibirka neišvengė problemų. Jo automobilio ratas nulūžo ir įlėkė į Nemuną. Tačiau po sėkmingos gelbėjimo operacijos ratas buvo ištrauktas iš vandens, o automobilis nugabentas į serviso zoną. Nors Andrius sukėlė nemažai panikos, tačiau visa laimė pavyko automobilį sutvarkyti, tad jis galėjo kautis „Bike Show Millennium Drit King“ kovose ir kovoti dėl „drifto“ karaliaus titulo.
Ilgai nelaukus po apšilimo treniruotėje prasidėjo ir kvalifikaciniai važiavimai. Šį kartą trasa buvo tikrai apgaulinga, vos 24 pilotai įveikė kvalifikaciją. Kai bebūtų gaila, praėjusiose varžybose sužibėjusi Deimantė Radzevičiūtė, vienintelė mergina šiose „Vimota Driftingo Pirmenybių” varžybose, nepraėjo į kitą etapą, ir nepateko į TOP16. Tikriausia visa arena šėlo pamatę Deimantę trasoje su savo įspūdingu juodai rožiniu bolidu. Nei dūmų, nei geros nuotaikos kvalifikacijos metu tikrai netrūko. Kova buvo tikrai netikėta, iš varžybų pasitraukė keletas tikrai perspektyvių ir daug žadančių pilotų. Tačiau tai ir sukelia didžiausią azartą. O dabar užmeskime akį į kvalifikacinių važiavimų TOP6. Pirmąją vietą užėmė A. Ravluškevičius surinkęs 95 taškus. Antroje vietoje liko L. Garalevičius surinkęs 90 taškų. Trečioje vietoje liko A. Černevičius su 88 taškais. Ketvirta vieta ir 83 taškai atiteko D. Matusevičiui, o penktoje liko S. Kvietkauskas su 81 tašku. I. Tomulevičius su 75 taškais atsidūrė šeštoje vietoje. Jis vos vienu iš trijų važiavimų sugebėjo įvykdyti užduotį ir pelnyti taškų.
Porinių važiavimų metu, žinoma, neišvengėme ir kontaktų. Aistros žiūrovų minioje tikrai virė, o azartiška kova kėlė įtampą. Finalinės kovos buvo neišvengiamos be pakartojimų. Tačiau visada smagu žiūrėti pačių stipriausių pilotų važiavimus. Tad po ilgos ir įtemptos kovos paaiškėjo laimėtojai. Pirmąją vietą, nurungęs visus varžovus, iškovojo Lukas Garalevičius. Jis trasoje užkūrė tikrą pirtį. Žiūrovai net aiktelėjo pamatę finalinį važiavimą. Jis nei akimirkai nepaleido antrąją vietą iškovojusio Igor Matrynov. Važiavo taip arti, jog atrodė, kad tuoj įvyks kas nors netikėto. Kraują stingdanti kova rimtai suaudrino žiūrovus. Kauno „Žalgirio“ arena šėlo po tokių finalinių kovų. Na o trečioje vietoje atsidūrė Justinas Leškys. Tikrai šauniai važiuojantis pilotas. Tačiau jam prireikė tikrai daug sėkmės, kad patektų tarp trijų geriausių pilotų. Na o „drifto“ karaliumi buvo išrinktas Donatas Macpreikšas, jis tikrai sudrebino Kauną.
Džiaugiamės, jog sėkmingai praėjo „Vimota Driftingo Pirmenybių” antrasis etapas, o visa D1Sport komanda sako iki pasimatymo ir vėl Kaune, birželio 19 dieną. Kauno Urmo Bazėje šį kartą vyks „Liqui-Moly Drift Cup“ 2 etapas.

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą