Verslas

Sėkmingas verslas ir Lean metodika

Atlikti tyrimai rodo, kad daugumoje organizacijų, įmonių ir komandų Lean metodika veikia labai veiksmingai. Remiantis apklausų duomenimis, net 92 % komandų nurodė, jog Lean sistemos pritaikymo dėka jų projektai sulaukė didesnės sėkmės. Be abejo, Lean metodikos privalumų yra gerokai daugiau nei tik konkretaus projekto sėkmė.

Todėl jei jūs vystote verslą ir galvojate apie veiksmingas priemones, kurių pagalba jūsų verslas galėtų reikšmingai pasistūmėti į priekį, verta pateikti ir keletą papildomų Lean metodikos privalumų.

Veiksmingesnis komandos valdymas

Lean sistemos pagalba tampa lengviau suvaldyti komandą. Kadangi Lean filosofija leidžia nustatyti veiksmus ir procesus, kurie neturi jokios (arba labai mažai) pridėtinės vertės verslui (ir pačiai komandai), atsiranda daugiau laiko ir galimybių suvaldyti komandos veiksmus ir pasiekti optimalų komandinį darbą.

Efektyvesni verslo procesai

Lean metodika užtikrinta ir efektyvesnius verslo procesus. Visų pirma yra eliminuojami visi šalutiniai veiksmai, kurie neturi naudos ir vertės verslui (visa tai yra vadinama „atliekomis“). Kai ši užduotis yra įgyvendinta, verslo procesai tampa sklandesni ir veiksmingesni, o tai tiesiogiai padeda pasiekti ir didesnį verslo procesų našumą.

Mažesnės verslo išlaidos

Kadangi iš vykdomos komercinės veiklos procesų yra pašalinami bereikalingi veiksmai, kurie priešingu atveju reikalauja ne tik daug laiko ir pastangų, tačiau taip pat ir papildomų išlaidų, galima reikšmingai sumažinti ir verslo patiriamus kaštus. Tai tiesiogiai prisideda prie verslo finansinio stabilumo ir saugumo.

Didesnis klientų pasitenkinimas

Pagerėjus verslo procesams ir komandiniam darbui tapus produktyvesniu, atsiranda daugiau galimybių ir laiko susitelkti į galutinio produkto kokybę bei klientų aptarnavimą. Visa tai padidina klientų pasitenkinimą tiek produktu (preke ar paslauga), tiek ir pačiu aptarnavimu.

Geresnis prioritetų suvokimas

Kai yra pašalinami neveiksmingi procesai, tampa kur kas lengviau suprasti, kas yra pagrindiniai prioritetai. Tai yra labai svarbu tiek komandos ribose, tiek ir kalbant apie visą įmonę.

Didesnis komandos produktyvumas

Eliminavus neveiksmingas praktikas ir užtikrinus, kad darbuotojams nebereikėtų kasdien atlikti tų pačių bereikalingų veiksmų, kurie neturi jokios pridėtinės vertės, tiesiogiai padidėja ir komandos produktyvumas, tokiu būdu sukuriant didesnę pridėtinę vertę verslui.

Ir tai tikrai nėra vieninteliai privalumai, kuriais pasižymi Lean metodika, todėl kiekvienas šiuolaikinis verslas, kuris nori išlikti konkurencingas ir pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, turėtų apsvarstyti galimybę savo versle pasitelkti Lean sistemą.

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą