Politika ir teisė

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas svarstys „Naujos kartos Lietuva“ plano projekto ir ES 2021–2027 investicinių fondų įtaką mažinant regioninius skirtumus

2021 m. balandžio 26 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto posėdyje, vykdant parlamentinę kontrolę, bus svarstomas integruotas „Naujos kartos Lietuva“ plano projektas ir Europos Sąjungos 2021–2027 fondų investicijos.

Komiteto nariai drauge su Lietuvos savivaldybių asociacijos, ministerijų atstovais, Regionų plėtros tarybų pirmininkais aptars galimybes ir planuojamas priemones įgalinsiančias savivaldybes efektyviai prisidėti prie ekonominės ir socialinės gerovės kūrimo regionuose. Ministerijų atstovai planuoja pristatyti veiklas, kurias įgyvendinant savivaldybės galėtų būti vykdytojos ir aktyviai dalyvauti jas įgyvendinant.

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas nuolat ieško būdų ir priemonių siekiant tolygios Lietuvos regionų raidos ir tarpregioninių skirtumų mažinimo. Tikimasi, kad šios Vyriausybės planuojamos priemonės įkvėps savivaldybes ir regionus naujiems iššūkiams ir suteiks realias galimybes jų tolesniam vystymuisi.

Posėdis vyks balandžio 28 d. 10 val. ir bus transliuojamas Seimo interneto svetainėje Youtube kanalu.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto biuro patarėja

Rasa Mačiulytė

Tel. (8 5) 239 6907, el. p. rasa.maciulyte@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą