Politika ir teisė

Seimo Pirmininko pavaduotojas Vytautas Mitalas lankysis Klaipėdoje

2022 m. lapkričio  10 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Penktadienį, lapkričio 11 d., Seimo Pirmininko pavaduotojas Vytautas Mitalas lankysis Klaipėdoje. Vizito metu Laisvės frakcijos seniūnas susitiks su gimnazistais, partijos skyriaus rinkimų štabu, taip pat lankysis įmonėse domėdamasis miesto ir verslo aktualijomis.

„Mūsų vizito tikslas – iš arti susipažinti, kokie yra Klaipėdos žmonių – verslo, jaunimo, dirbančiųjų – lūkesčiai, kad galėtume priimti kuo taiklesnius sprendimus. Šiomis savaitėmis Seime svarstomas kitų metų valstybės biudžetas – jau pasiekėme, kad jame būtų užfiksuotas elektros kainų kompensavimas verslui, o sušvelninti energijos kainų poveikį žmonėms biudžete numatyta net 3,2 mlrd. eurų. Švietimui taip pat bus skiriami papildomi 230 mln. eurų, kurių daugiau nei pusę numatoma skirti mokytojų atlyginimų didinimui.

„Klaipėda visada buvo jūriniais vartais į Lietuvą, miestui reikia sumanių ir verslių žmonių – tam svarbiausia užtikrinti švietimo kokybę ir įvairovę, todėl susitikimų metu kalbėsime apie neformalaus krepšelio plėtrą“, – prieš vizitą kalbėjo V. Mitalas.

Parlamentaras lankysis Klaipėdos Ąžuolyno gimnazijoje ir Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje, kuri šiemet mini 100-ąjį jubiliejų. Šiose ugdymo įstaigose V. Mitalas aptars jaunimui rūpimus klausimus bei Lietuvoje ir Seime vyraujančias politines aktualijas.

Po susitikimo su gimnazijų bendruomenėmis Seimo vicepirmininkas susitiks su Laisvės partijos Klaipėdos skyriaus rinkimų štabu, kur bus aptariama savivaldos rinkimų situacija.

Vizito Klaipėdoje metu V. Mitalas lankysis verslo įmonėse, domėsis, su kokiais iššūkiais susiduria čia veikiančios vietos ir užsienio kompanijos. Bus aptariamas ir Klaipėdos turizmo potencialas, patrauklumas keliautojams.

Susidomėjusius žiniasklaidos atstovus dėl interviu ar dalyvavimo susitikimuose maloniai prašome skambinti arba rašyti: Asta Narmontė, el. p: asta.narmonte@lrs.lt, mob. 8 620 22 200.

 

Daugiau informacijos:

Aurelija Karaliūtė-Kamičaitė

Seimo Laisvės frakcijos atstovė spaudai

Mob. 8 638 61 646

El. p. aurelija.karaliute@lrs.lt

Pranešimą paskelbė: Jolanta Anskaitienė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą