Politika ir teisė

Seimo Pirmininkė sveikina Graikiją su Nacionaline diena

2021 m. kovo 25 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu pasveikino Graikijos Respublikos Parlamento Pirmininką Konstantiną A. Tasulą (Constantine An. Tassoulas) ir visus Graikijos gyventojus Nepriklausomybės dienos proga.

„Šiemet ši šventė ypač svarbi – minite sėkmingų Graikijos kovų už nepriklausomybę 200-ąsias metines. Nuoširdžiai linkiu susitelkimo ir sėkmės Graikijos Respublikos Parlamentui įveikiant šiandienos iššūkius ir įgyvendinant Jūsų šalies žmonių lūkesčius“, – teigiama Seimo Pirmininkės sveikinime.

Lietuvos parlamento vadovė savo sveikinime pažymi, kad Lietuva vertina Graikijos indėlį į pasaulio kultūrą – Lietuvos literatūros vertėjų sąjunga 2021 m. paskelbė graikų literatūros metais. Taip pat atkreipia dėmesį į abiejų šalių bendradarbiavimo svarbą.

„Taip pat esu įsitikinusi, kad bendromis europietiškomis vertybėmis pagrįstas parlamentinis bendradarbiavimas bei partnerystė Europos Sąjungoje ir NATO prisidės prie sėkmingos Lietuvos ir Graikijos santykių plėtros“, – sako parlamento vadovė.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą