Politika ir teisė

Seimo Pirmininkė susitiko su Ukrainos Ministru Pirmininku

2021 m. liepos 8 d. pranešimas žiniasklaidai

Š. m. liepos 8 d. Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen susitiko su Ukrainos Ministru Pirmininku Denysu Šmyhaliu. Susitikimo metu buvo aptartas dvišalis bendradarbiavimas ir Rytų partnerystė.

„Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimas yra glaudus bei aktyvus. Užtikrintai ir nuosekliai remiame Ukrainos suverenumą, nepriklausomybę ir teritorinį vientisumą tarptautinėse bendruomenėse. Niekada nepripažinsime neteisėtos Krymo aneksijos bei palaikysime savo partnerius europinės ir euroatlantinės krypties kelyje“, – teigia Seimo Pirmininkė.

Parlamento vadovė ir Ukrainos Ministras Pirmininkas taip pat dalyvauja šiandien Seime vykstančioje IV Ukrainos reformų konferencijoje.

„Reformų kelias nėra lengvas. Tiek vakar, tiek šiandien susirinkome palaikyti Ukrainos žmonių pastangų kurti teisingesnę ir demokratiškesnę visuomenę, pagrįstą teisinės valstybės principais bei pagarba žmogaus teisėms. Džiaugiuosi, kad Ukrainos Vyriausybė turi aiškią ir ambicingą reformų darbotvarkę, kurioje išdėstyti tikslai ir prioritetai. Mūsų mintys ir širdys yra su Ukrainos žmonėmis, o Jūsų sėkmė yra ir mūsų sėkmė“, – konferencijos dalyvius sveikino Seimo Pirmininkė.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą