Verslas

„Galio Group“ pasirašė sutartį su SEB grupės paslaugų centru dėl naujo biuro statybų ir nuomos Rygoje

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group“ pasirašė sutartį su SEB grupės paslaugų centru dėl maždaug 12 tūkst. kv. m biurų pastato statybos ir nuomos Rygoje. Verslo centro statybos prasidės šiemet vasarą, o 2023 m. čia persikels apie 1 000 SEB paslaugų centro darbuotojų.

SEB grupės paslaugų centras išsinuomojo vieną iš trijų biurų pastatų verslo parke „Gustavs“, kurį „Galio Group“ plėtoja Rygos Gustava Zemgala gatvėje. Planuojama, kad verslo centro statybos prasidės dar šį mėnesį. Šešių aukštų biurų pastatas su dviejų lygių požemine automobilių aikštele projektuotas ir bus plėtojamas laikantis tarptautinio tvarių pastatų standarto BREEAM  Excellent.

„Rygos NT rinkoje ilgą laiką buvo juntamas neužtikrintumas – panašiai kaip Vilniuje prieš 5-6 metus. Tačiau šis sandoris yra aiškus ženklas, jog Rygos NT rinka didina apsukas ir jau yra pasirengusi dideliems sandoriams, kad auga pasitikėjimas tarp NT plėtotojų bei nuomininkų. Vertiname mums suteiktą pasitikėjimą, esame tikri, kad „Gustavs“ bus aukščiausios kokybės projektas, kuriantis vertę čia dirbsiantiems žmonėms ir miestui“, – kalba Aisvidas Sriebalius, „Galio Group“ generalinis direktorius. 

Pasak jo, plėtojant „Gustavs“ verslo parką Rygoje, „Galio Group“ perkels visą patirtį ir įgūdžius, įgytus įgyvendinant panašios koncepcijos konversijos projektą „S7“ Vilniaus Saltoniškių g.  

Rūta Jasiulionienė, SEB grupės paslaugų centrų Vilniuje ir Rygoje vadovė, teigia, kad naujo, specialiai pritaikyto biuro nuoma yra ilgai planuotas žingsnis, kuriam kruopščiai ruoštasi.

„Naujas verslo centras leis visas mūsų komandas Rygoje suburti po vienu stogu, modernioje ir įkvepiančioje darbo aplinkoje. Nors pandemija pakeitė darbo įpročius bei tvarką, biuro vaidmuo išlieka svarbus kaip vietos, kur žmonės bendradarbiauja, mokosi vieni iš kitų ir kartu, komandoje, kuria vertę. Pasitelkę darbo vietos strategus – vieną labiausiai patyrusių kompanijų šioje srityje, įtraukdami į procesą visus kolegas, kursime mūsų ateities darbo aplinką, naujus darbo ir bendradarbiavimo būdus, kad naujas biuras atlieptų kolegų lūkesčius. Esu įsitikinusi, kad šis biuras Rygoje nustatys naują standartą mūsų sektoriaus bendrovėms Rygoje – taip, kaip naujasis biuras NOVA Vilniuje, į kurį įsikėlėme šį pavasarį“, – pasakoja R. Jasiulionienė.

Šiuo metu 850 SEB grupės paslaugų centro darbuotojai Latvijoje dirba trijuose skirtinguose pastatuose Rygoje.

„Galio Group“ ir SEB grupės paslaugų centro sandoriui tarpininkavo NT paslaugų bendrovė „Colliers International“ – ji  konsultavo nuomininką ir vedė derybas su plėtotoju dėl NT nuomos sutarties.

Verslo parkas „Gustavs“ yra pirmasis pradedamas įgyvendinti projektas Rygoje iš trijų „Galio Group“ suplanuotų NT projektų kaimyninėje sostinėje. „Gustavs“ yra trijų pastatų kompleksas, plėtojamas laikantis aukščiausių tvarumo ir darbuotojų komforto standartų. Bendras šio verslo parko plotas sieks 41 tūkst. kv. metrų.

Rygoje „Galio Group“ taip pat planuoja plėtoti gyvenamąjį projektą Brivibas gatvėje, kur planuoja įrengti apie 900 butų, bei multifunkcinį projektą Daugavgrivas gatvėje.

Pranešimą paskelbė: Inga Razmaitė, UAB Headline agency

Parašykite komentarą