Teisėsauga, kriminalai

Seimo Pirmininkė: „Lietuvos prokuratūros esmė – būti valstybės atrama“

2022 m. kovo 30 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen sveikina Lietuvos prokurorų bendruomenę su profesine švente.

„Šiemet Lietuva švenčia 30-ąjį Konstitucijos priėmimo jubiliejų. Būtent Konstitucija aukščiausiu lygmeniu įtvirtino nepriklausomo ir tik įstatymo klausančio prokuroro institutą. Beveik tris dešimtmečius Lietuvos prokuratūra yra patikima valstybės atrama. Ji reikšmingai prisideda prie to, kad būtų tinkamai įgyvendinamas konstitucinis teisinės valstybės principas, saugo visuomenę nuo savivalės ir neteisybės, o tarnauti žmonių ir mūsų Tėvynės labui visada buvo pagrindinis jos veiklos principas.

Prokuratūra ne tik užtikrina Lietuvos gyventojų ir svečių teises bei laisves, ne tik gina viešąjį interesą, bet ir vysto tarptautinį bendradarbiavimą, padeda nustatyti ir nubausti asmenis, sukėlusius ir vykdančius karinę Rusijos bei Baltarusijos agresiją prieš Ukrainą.

Sveikinu Lietuvos prokurorus su jų profesine švente, dėkoju už sąžiningumą ir išskirtines profesines savybes. Lietuvos prokuratūros vadovybei, visiems darbuotojams ir sistemos veteranams linkiu sveikatos, sėkmės ir taikos“, – sveikinime teigia V. Čmilytė-Nielsen.

Pranešimą paskelbė: Monika Kutkaitytė, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

Parašykite komentarą