Politika ir teisė

Seimo nariai Tbilisyje stebės vietos savivaldos rinkimus

Seimo valdyba komandiravo parlamento Ateities komiteto pirmininką, Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupės pirmininką Raimundą Lopatą, Seimo narius Paulę Kuzmickienę, Giedrių Surplį, Viliją Targamadzę ir Andrių Vyšniauską 2021 m. rugsėjo 30 – spalio 4 d. dalyvauti Sakartvelo vietos savivaldos rinkimų stebėjimo misijoje Tbilisyje (Sakartvelas).

Vizito metu Seimo delegacija susitiks su Sakartvelo Parlamento Europos integracijos komiteto pirmininke Maka Botčorišvili ir Užsienio ryšių komiteto pirmininku dr. Nikolozu Samkharadze. „Susitikimų metu aptarsime situaciją Sakartvele, įkaitusią šalies politinę atmosferą. Labai svarbu – kaip dabartinė Sakartvelo valdančioji dauguma išlaiko europinės integracijos kryptį, turint omenyje, kad dabartinė valdžia atsisakė kai kurios Europos Sąjungos valdžios“, – Seimo kanceliarijos Spaudos biurui sakė R. Lopata.

Pasak Ateities komiteto ir Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupės pirmininko, Seimo nariai su Ekonominės politikos tyrimų centro vykdančiąja direktore Nino Evgenidze ir ISFED ir „Transparency International Georgia“ atstovais diskutuos apie ekonominę situaciją Sakartvele, skaidrumą politikoje.

Vizito metu numatyti ir susitikimai su nevyriausybinių organizacijų, opozicinių partijų atstovais. Seimo nariai lankysis Lietuvių kalbos ir kultūros centre Tbilisio technikos universitete.

Pranešimą paskelbė: Saulė Eglė Trembo, Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija

NaudotosKnygos.lt

Parašykite komentarą