Įvairenybės

Seimas paskyrė du naujus Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos narius

Seimas penkerių metų kadencijai 2021 m. birželio 14 d. paskyrė Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (Taryba) narius – Jeleną Dilienę ir antrai kadencijai Tarybos narį Donatą Jasą.

Tarybos narė Jelena Dilienė studijavo Vilniaus universitete: 2007‒2012 m. įgijo teisės magistro laipsnį (specializacija – darbo teisė). 2014‒2016 m. dirbo Aplinkos apsaugos agentūros Teisės skyriaus vyr. specialiste. 2016‒2019 m. buvo Geresnio reglamentavimo politikos skyriaus vyr. specialistė, atsakinga už teisės aktų projektų analizę ir rengimą, nacionalinių administracinės naštos verslui mažinimo priemonių koordinavimą. 2019‒2021 m. dirbo Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos Verslo aplinkos departamento Geresnio reglamentavimo politikos skyriaus vedėja, kur buvo atsakinga už geresnį reglamentavimą, t. y. priemones, padedančias formuoti ir vertinti viešosios politikos sprendimus (tarp jų ir teisės aktus).

Antrai kadencijai paskirtas Donatas Jasas Taryboje kuravo klausimus, susijusius su nepriklausomų šilumos gamintojų veikla, skundų ir ginčų, kilusių dėl nepriklausomų šilumos gamintojų veiklos, nagrinėjimu, dalyvavo svarstant kuruojamos srities teisės aktų projektus, teikė siūlymus dėl teisės aktų projektų rengimo ir iškilusių kuruojamos srities problemų sprendimo.

Daugiau apie VERT narius skaitykite ČIA.

Pranešimą paskelbė: Eglė Juozėnaitė, Valstybinė energetikos reguliavimo taryba

Parašykite komentarą