Transportas

Savaitgalį keliuose – vis dar žiemiškos sąlygos

Valstybinius kelius prižiūrinti AB „Kelių priežiūra“ informuoja, kad nepaisant nutirpusio sniego, savaitgalį keliuose vyraus žiemiškos sąlygos.

Savaitgalį bus sulaukta ramių ir saulėtų orų, tačiau dėl naktimis vyrausiančios neigiamos oro temperatūros, o dienomis – teigiamos ankstyvais rytais ir naktimis prognozuojamas plikledis: šlapi keliai gali užšalti, tačiau pakilus saulei jie sparčiai atitirps. Vairuotojai turėtų įsivertinti dangą ir  pasirinkti saugų greitį.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį iškris krituliai, tikėtina, kad jie nebus intensyvūs, vyraus šlapdriba ir sniegas. 

Keliuose vairuotojai turi būti atidūs ne tik dėl žiemiškų sąlygų, bet ir atsiveriančių duobių. AB „Kelių priežiūra“ vien praeitą savaitę užtaisė 2660 m2 išdaužų. Dėl silpnos, lūžtančios, byrančios kelio dangos, besiformuojančių išdaužų atskiruose kelių ruožuose yra taikomi greičio ir transporto masės ribojimai. 

Apie sudėtingas eismo sąlygas keliuose: kliūtis, duobes, plikledį, suniokotus ženklus ir kt., vairuotojai gali pranešti trumpuoju Eismo informacijos centro tel. nr. 1871 (trumpojo tel. nr. kaina 0,09 Eur/min.), kiti tel. nr.: +370 5 232 9600, +370 615 49300.

Savaitės statistika

Per savaitę kasdien valstybiniuose keliuose vidutiniškai dirbo 189 žiemos mechanizmai, buvo išbarstyta 2804 tonos druskos ir 7942 tonos smėlio-druskos mišinių. Atliekant valymo ir barstymo darbus nuvažiuota 94 tūkstančiai kilometrų.  

Apie įmonę

AB „Kelių priežiūra“ yra modernėjanti, ambicingų tikslų siekianti įmonė. Sujungusi per dešimtmečius sukauptą ekspertinę patirtį ir novatorišką požiūrį, įmonė tapo viena iš didžiausių komandų Lietuvoje, kurioje dirba per 2.300 darbuotojų. AB „Kelių priežiūra“ yra atsakinga už 21.000 km valstybinės reikšmės kelių priežiūrą, t.y. žiemą užtikrina, kad keliai būtų pravažiuojami, pavasarį–rudenį gerina kelių kokybę, atnaujindama susidėvėjusias kelių dangas, profiliuodama žvyrkelius, prižiūrėdama pakelės statinius, želdinius ir kt.

Pranešimą paskelbė: Giedrė Čekavičienė, AB „Kelių priežiūra“

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą