Teisėsauga, kriminalai

Sausio 13-osios bylos pareigūnų persekiojimo klausimas – LIBE darbotvarkėje

Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska rytoj, kovo 18 d., dalyvaus bendrame Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų bei Užsienio reikalų komitetų susitikime, kur Lietuvos iniciatyva bus svarstomas klausimas dėl Sausio 13-osios bylą tyrusių teisėjų bei prokurorų politinio persekiojimo. Bus ieškoma sprendimų, kaip pasiekti bendro ES požiūrio ir veiksmingo bendradarbiavimo mechanizmo, kuris leistų apsaugoti ne tik Lietuvos, bet ir visos ES piliečius.

„Lietuva kryptingai siekia tarptautiniu mastu užkirsti kelią trečiųjų šalių bandymams pažeisti mūsų teisinės valstybės principus ir kištis į ES valstybių narių teismų sistemos veikimą, todėl Europos Parlamento išreikštas palaikymas, yra svarbus pasiekimas ieškant bendrų ES sprendimų“, –  teigia E. Dobrovolska.  

Praėjusią savaitę E. Dobrovolskos iniciatyva Sausio 13-osios bylos klausimas svarstytas ES teisingumo ministrų susitikime, kur paramą ir solidarumą mūsų šalies iniciatyvoms išsakė Vokietijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos bei Prancūzijos atstovai.

Pranešimą paskelbė: Dalia Milkevičienė, LR Teisingumo ministerija

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą