Įvairenybės

SAULĖS MIESTAS įsitvirtino

Mados ir laisvalaikio centras SAULĖS MIESTAS per 2008 metų pirmąjį ketvirtį pasiekė 37,8 milijonų litų apyvartą, o jame apsilankė daugiau nei 2 milijonai lankytojų. Š.m. kovo 14d. SAULĖS MIESTAS šventė vienerių metų sukaktį.

Pasak mados ir laisvalaikio centro direktoriaus Eligijaus Baristos, per pirmuosius metus pavyko įgyti šiauliečių pasitikėjimą. „Nuo pat savo veiklos pradžios siekėme būti ne tik vieta apsipirkti, bet norėjome tapti Šiaulių miesto dalimi, mėgstama vieta ir socialiai atsakinga verslo įmone. Visa mūsų veikla yra orientuota šiai misijai įgyvendinti”,- pažymi Eligijus Barista.

Neseniai mados ir laisvalaikio centre SAULĖS MIESTAS duris atvėrė ypatingų batų parduotuvė „Clintas” ir AB „Lietuvos draudimas” klientų aptarnavimo skyrius. Netrukus savo paslaugas mados ir laisvalaikio centre lankytojams pasiūlys UAB „Kreditas 123” filialas, kuriame greitai ir patogiai bus galima pasiskolinti pinigų. „Mes nuolatos stebime paklausą ir stengiamės, kad mūsų centre šiauliečiai rastų viską, ko jiems labiausiai reikia. Todėl naujų įmonių atsiradimas- nuolatinis procesas”,- teigia Eligijus Barista.

Kontaktams:

– Eligijus Barista, +37068663927, eligijus.barista@saulesmiestas.lt

– Andrius Kasparavičius, +37069817740, andrius@koko.lt

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Agnė Počepovič
Projektų vadovo asistentė
UAB „Komunikacija ir konsultantai”

Parašykite komentarą