Investicijos,  Verslas

Saugus investavimas – įmanoma?

„Nežinau kur tie pinigai dingsta. Gaunu atlyginimą ir per kelias dienas pinigai klykdami iš mano piniginės išlekia“-, pasakoja prie bankomato sutikta mergina. Taip taip, pinigai turi tendenciją būti išleisti, iššvaistyti, o norint sutaupyti, tenka iškart po atlyginimo atidėti į kojinę, kad tų pinigų nematytume akyse ir galėtume po kurio laiko džiaugtis didesne sumele, kurią… žinoma, išleisime.

Pinigai kojinėje šiuo metu atsiduria dažniau nei kur kitur. Nors iš tikrųjų kodiniu pavadinimu „kojinė“ vadinamas ir stiklainis šaldiklyje, ir kamufliažinė saugykla „rozetė“. Tačiau tai nekeičia esmės – ypač po paskutinių bankų ir kredito unijų bankroto pinigai dažniau nutupia po čiužiniu, nei patikimi bankams, finansinėms institucijoms ar investuojami. Dažnai net klausiama, o kur investuoti, kad visur tik girdima apie prarandamus pinigus.

Tačiau kojinėje pinigai prarandami garantuotai, su lig kiekviena diena jie nuvertėja dėl infliacijos. Kad to išvengti reikia rasti būdą saugiai investuoti savo santaupas. Viena saugiausių investicijų laikomas nekilnojamas turtas. Tačiau ir jis nepatyrusiems investuotojams kelia nepasitikėjimą, ypač po pastarojo NT kainų burbulo sprogimo. Kita investavimo alternatyva, kuri yra laikoma viena saugiausių, yra paskolų teikimas. Tiesiog, vietoj pinigų laikymo kojinėje, galima tuos pinigus sėkmingai panaudoti suteikiant paskolos su uzstatu. O kaip tai vyksta?

Tikrai nereikia patiems ieškoti kam čia paskolinti pinigus ir derėtis kiek už paskolinimą gausite pinigų, bet bijoti, jog jų negražins. Šiomis smulkmenomis pasirūpina tuo užsiimančios įmonės, tokios kaip apskaitavaldymui.lt. Tarpininkai suranda skolintis norintį fizinį ar juridinį asmenį su nekilnojamu turtu ir suderina visus paskolos administracinius klausimus. Paskolos su užstatu yra saugios nes:

  • užstatas, nekilnojamas turtas, įkeičiamas tiesiogiai paskolos teikėjui, taigi savo valdžioje turite svarbiausią garantą;
  • paskola suteikiama iki 60 proc. turto vertės, tad net NT nuvertėjant, užstatas netampa mažesnės vertės nei paskola;
  • turtą vertina nepriklausomi NT ekspertai –praktikai .

Tarpininkai atlieka visus formalumus, jums tereikia priimti galutinį sprendimą ir „įdarbinti savo pinigus“. Paskola su užstatu daugeliui tapo saugia investicija ir leido uždirbti 10-12% gražos. Paprast, patogu ir saugu!

Parašykite komentarą