Buitis, Namai

„Samsung“ keičia žmonių kasdienybę: skalbimo laikas sutrumpės dvigubai

Rugpjūtį Berlyne vykusioje technologijų parodoje „IFA 2017“ „Samsung“ pristatė revoliucinę skalbyklėms skirtą „QuickDrive” technologiją. Naujoje skalbimo mašinoje „WW8800M“ integruota inovacija skalbimo laiką sutrumpina net dvigubai ir su „Super Speed“ režimu skalbimo ciklas užtrunka vos 39 minutes. Šią naujos technologijos skalbyklę Lietuvoje galima įsigyti nuo vakar, gegužės 7 dienos.

„Buitinės technikos rinkos pokyčius atspindinti nauja skalbyklė su „QuickDrive“ technologija, kuri skalbimo procesą sutrumpina kone perpus, taip vartotojams suteikdama dvigubai daugiau laiko sau“, – sakė Miroslavas Ramanavičius, „Samsung“ buitinės elektronikos pardavimų vadovas Baltijos šalyse. – „Nauja „WW8800M“ skalbimo mašina dėka „QuickDrive“ technologijos užtikrina greitą ir efektyvų skalbimo procesą, o įrenginio technologinės inovacijos ir išmaniosios funkcijos skalbimą paverčia dar paprastesniu buities darbu“.

Efektyvesnis skalbimo procesas su pažangia „Samsung“ technologija

Nauja „Samsung QuickDrive“ technologija iki 50 proc. sutrumpina skalbimo laiką, o energijos sąnaudas sumažina 20 proc. , nepakenkiant skalbimo rezultatų kokybei. Naujoji skalbimo mašina turi ir specialų „Q-Drum“ būgną, kurį sudaro didysis būgnas bei galinė savarankiškai besisukanti plokštė. Kitaip nei tradicinės skalbyklės, kuriose viso plovimo metu skalbiniai juda aukštyn ir žemyn, „WW8800M“ skalbyklė suka skalbinius iš viršaus į apačią, tačiau su pridėtine dimensija – būgno gale esanti plokštė sukuria judėjimą pirmyn – atgal. Toks dvigubos jėgos sukurtas dinamiškas veiksmas leidžia panaikinti purvą greičiau, tačiau tuo pat metu tai daryti švelniau.

„Samsung QuickDrive“ technologija buvo nepriklausomai ištestuota pasaulyje didžiausios įvairių produktų bandymus ir testavimus atliekančios „Intertek“ kompanijos. Pasauliniu mastu žinoma įmonė patvirtino, kad „QuickDrive“ technologija sutrumpindama skalbimo laiką, tačiau užtikrina tokią pačią skalbimo kokybę ir audinių priežiūrą, lyginant su kitomis skalbimo mašinomis.

Naujoji skalbyklė „WW8800M“ taip pat pasižymi daugeliu „Samsung“ skalbimo mašinoms būdingų inovacijų. Pavyzdžiui, naujoji skalbimo mašina apginkluota „EcoBubble“ drabužių valymo technologija, kuri skalbyklės bugne sumaišydama orą su vandeniu skalbimo priemonę paverčia burbuliukais ir užtikrina efektyvų skalbimo procesą. Šie burbuliukai į drabužių audinius prasiskverbia greičiau ir užtikrina ploviklio efektyvumą net skalbiant žemoje temperatūroje.

Išmanesnė, IoT technologiją palaikanti skalbyklė sukurta vartotojui patogumui

Skalbimo proceso metu „QuickDrive“ technologija paremta skalbyklė vartotojui siūlo įvairias išmanias ir patogias funkcijas. „WW8800M“ skalbimo mašinoje integruota išmaniųjų daiktų aplinka skalbyklę leidžia susieti su kitais išmaniaisiais prietaisais, taip pat įrenginys turi dirbtiniu intelektu paremtą skalbimo asistentą „Q-rator“, kuris siūlo tris skalbimo procesą patogesniu paverčiančias funkcijas.

• Skalbimo laiko planavimo funkcija leidžia vartotojui nustatyti skalbimo ciklo pabaigą ir taip pačiam planuoti savo laiką.
• „Laundry Recipe“ funkcija automatiškai pasiūlo tinkamiausius skalbimo ciklus pagal drabužių spalvą, medžiagos tipą ir purvinumo laipsnį, kurį skalbylėje įveda pats vartotojas.
• Skalbyklėse integruotuose „HomeCare Wizard“ ekranuose visa reikiama įrenginio ir skalbimo instrukcija yra išdėstyta aiškiai ir paprastai. Taip pat vartotojams yra pranešama apie bet kokias skalbimo proceso metu kilusias problemas ir pasiūlomi jų sprendimo būdai.

„WW8800M“ skalbyklėje taip pat integruota inovatyvi „AddWash“ technologija leidžia drabužius į skalbyklę įdėti bet kuriuo skalbimo proceso metu . Į veikiančią skalbyklę galime įmesti ne tik kojinę , tačiau ir įpilti skalbiklio ar minkštiklio.

Sukurta ilgaamžiskam ir ekonomiškam naudojimui

Naujoji skalbyklė sukurta ilgaamžiškam naudojimui. Dėl skaitmeninio inverterio technologijos, skalbyklė dirba tyliau, sumažina energijos suvartojimą bei užtikrina ilgaamžišką naudojimą , išlaikydama efektyvų skalbimo procesą ir audinių kokybę. Taip pat įrenignys siūlo įvairius energijos taupymo būdus, tarp kurių galimybė sutaupyti 50 proc. ir daugiau energijos nei aukščiausias A+++ energijos taupymo skalbimo ciklo standartas . Taip pat skalbimo mašinoje integruotas „Ceramic Heater +“ šildytuvas turi naujo tipo dangą, saugančią nuo nuosėdų kaupimosi, mažinančią kalkėjimą net 55 proc. palyginti su įprastais keraminiais šildytuvais.

Parašykite komentarą