Studijos

Šalies vadovas pasveikino dirigentą Juozą Domarką jubiliejaus proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino dirigentą, buvusį ilgametį Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro meno vadovą ir vyriausiąjį dirigentą, šio orkestro garbės prezidentą, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatą Juozą Domarką 85-ojo jubiliejaus proga.

Pasak šalies vadovo, Lietuvos muzikos istorija, dabartis ir ateitis neįsivaizduojama be ryškaus, legendinio J. Domarko talento ir neįkainojamo indėlio. „Tai, kad Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras šiandien yra tapęs aukščiausio lygmens muzikos kolektyvu, pelnančiu pasaulinę šlovę ir toli už mūsų šalies ribų garsinančiu Lietuvos vardą, yra Jūsų, gerbiamas Maestro, neišmatuojamas nuopelnas.“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas J. Domarkui taip pat padėkojo už ilgametę pedagoginę veiklą. „Esate muzikos pedagogikos Patriarchas, išugdęs kelias mūsų šalies muzikų bei dirigentų kartas, patikimai perimančias ir tęsiančias Jūsų puoselėjamas muzikinės kultūros tradicijas.“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Valstybės vadovas J. Domarkui palinkėjo ilgų kūrybingų metų, kupinų sveikatos, laimės ir gyvenimo pilnatvės.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Sorel Mac Hill Chukka Men's Waterproof Black/Dark Moss 42
 
EMU Australia Wallaby Sequin Deep Pink 27
 
EMU Australia Toddle Deep Pink 18M+

Parašykite komentarą