Įvairenybės

Rūtos Vanagaitės knyga „Ne bobų vasara“ išleista garsiniu formatu

Šią savaitę elektroninių audioknygų knygyne Audioteka.lt pasirodė bestseleriu tapusi Rūtos Vanagaitės knyga „Ne bobų vasara“. Perkamiausių knygų dešimtuke besilaikančios popierinės knygos versijos parduota jau virš 30 tūkst. egzempliorių. Papildytą audio leidimą įgarsino pati knygos autorė. Visų gerbėjų laukia staigmena – įsigiję audioknygą, kartu su ja dovanų gaus ir R. Vanagaitės interviu, kuris gerokai praplečia knygą ir atskleidžia daugiau detalių apie knygoje jau nagrinėtus moters gyvenimo aspektus bei atsako į knygos skaitytojams iškilusius klausimus.
Kas lengviau – rašyti ar garsinti knygą? Ką turi bendro kvaili vyrai ir virta vištos odelė? Kodėl vis dar pasitaiko moterų, kurios atsisako savo tikslų ir gyvena tik dėl kitų? Kodėl vaikams geriau neskambinti? Apie visa tai ir dar daugiau – išskirtiniame interviu su knygos autore.
Rūta Vanagaitė – rašytoja, teatrologė, ryšių su visuomene specialistė, festivalio LIFE įkūrėja ir 1993-ųjų Lietuvos metų moteris.
„Ne bobų vasara“ – tai knyga apie moters brandą. Pasak autorės, sulaukus penkiasdešimties ateina suvokimas, kad gyvenimas nebekyla aukštyn, o ir didžioji jo dalis jau praėjo. Tuomet ateina laikas nustoti gyventi dėl kitų, pamilti save ir daryti tai, ko iš tiesų norisi.
Rūta Vanagaitė žmonių santykiuose ieško harmonijos, supratimo ir pusiausvyros. Pasak jos, tobula šeima yra tokia, kurioje abu partneriai yra lygiaverčiai. „Šeima turėtų būti kaip bazinė alpinizmo stovykla. Kiekvienas partneris į kalnus kopia vienas, tačiau vakare grįžta į bazinę stovyklą, kurioje partneriai kartu valgo, miega, ilsisi, augina vaikus. Bėda ta, kad vis dar pasitaiko moterų, kurioms ta bazinė stovykla ir yra viršukalnė. Sukūrusios šeimą jos nustoja ko nors siekti, gyventi dėl savęs, o tiesiog visiškai patenkintos tūno bazinėje stovykloje, kūrena namų ugnį ir augina vaikus“, – sako Rūta Vanagaitė.
Jos požiūriu, kiekviena moteris turi prisiminti, kad ji yra unikali, nepriklausoma asmenybė ir turi gyventi savo, unikalios asmenybės, gyvenimą, o ne aptarnauti vyrišką giminę ir vaikus.
Kita vertus galima pasidžiaugti, kad dauguma jaunų moterų Lietuvoje jau nesitenkina buvimu bazinėje stovykloje, išsilaisvina iš kultūrinių pančių ir kopia į kalnus pačios, siekia savo tikslų.
Audioknygos „Ne bobų vasara“ jau šiandien galima klausytis Android ar iPhone išmaniuoju telefonu įsidiegus audioknygų klausymui skirtą Audioteka programėlę, o taip pat atsisiųsti ją į kompiuterį, planšetę ar MP3 grotuvą.
Džiugi žinia ieškantiems prasmingos dovanos artimam žmogui. Knygos dovanų kuponą galima įsigyti ir naujai atsidariusioje internetinėje audioknygų dovanų parduotuvėje www.audioknygos.lt/dovana.
Įsigyti geriausiai įvertintas ir puikiai dovanoms tinkančias knygas užtruks vos kelias minutes. Labiausiai rekomenduojamų knygų sąraše šiuo metu yra ne tik Rūtos Vanagaitės „Ne bobų vasara“, bet ir Mihaly Csikszentmihalyi audioknyga „Srautas“, Steve Jobs biografija ir kitos prasmingos knygos.
„Ne bobų vasara“ ištraukos pasiklausyti galima čia: http://audioteka.com/lt/audiobook/ne-bobu-vasara
Ištrauka iš interviu su knygos autore: https://www.youtube.com/watch?v=Jrfe1youquM
Audioteka svetainė: www.audioteka.lt
Audioteka programėlės: http://audioteka.com/lt/applications
Audioteka dovanos: www.audioknygos.lt/dovana

Rekomenduojame
 
REIMA Stemu Black 36
 
Crocs™ Classic Glitter Lined Clog Starry Skies Glitter 39,5
 
REIMA Lampi Candy Pink 140
 
REIMA Passo 569408F Black 23
 
Trilliance Shampoo Žvilgesio suteikiantis šampūnas, 1000 ml

Parašykite komentarą