Darbas ir karjera

„Rimi“ darbuotojų papildomoms finansinėms naudoms per pusmetį skirs beveik 2 mln. eurų

Atsižvelgiant į esamą ekonomikos situaciją ir augančias pragyvenimo išlaidas, prekybos tinklas „Rimi“ imasi naujų veiksmų padėti savo darbuotojams šiuo sudėtingu laikotarpiu. Rudens bei žiemos metu papildomi beveik 2mln. eurų bus skirti darbuotojų finansinėms naudoms, kad šildymo sezonu jie galėtų savo prekių krepšelį įsigyti pigiau ir taip sutaupyti iki 600 eurų. Taip pat „Rimi“ tęs ir kitus paramos būdus, kad daugiau nei 3 180 įmonės darbuotojų jaustųsi stabiliai ir prireikus gautų reikiamą finansinę pagalbą.

Išplėsta nuolaidų programa

Įvairių finansinės paramos darbuotojams iniciatyvų prekybos tinklas „Rimi“ ėmėsi ir anksčiau, tačiau, pasak įmonės generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, šalyje sudėtingėjant situacijai dėl kylančių kainų ir noras darbuotojams palengvinti finansinę naštą paskatino bendrovę dar labiau išplėsti finansines naudas, jiems skiriamas per „Rimi“ lojalumo programą. Nuo šiol „Rimi“ parduotuvėse įsigydami savo asmeninį mėnesio prekių krepšelį jie galės per visą rudens ir žiemos laikotarpį sutaupyti iki 600 eurų. Šia galimybe galės naudotis visi darbuotojai nuo pirmos darbo dienos bendrovėje, nepriklausomai nuo užimamos pozicijos parduotuvėse ar biure.

„Renkantis darbo vietą, žmogui svarbus ne tik atlyginimas, tobulėjimo galimybės, bet ir stabilumas – svarbu jaustis užtikrintam, kad sudėtingesniais gyvenimo etapais ar išorinių krizių sąlygomis darbdavys juo pasirūpins. Kiekvienam darbuotojui, nepriklausomai nuo tautybės, amžiaus, lyties, fizinių galimybių ar pažiūrų, skiriame nuoširdų dėmesį“, – tikina V. Lukoševičius.

Nors didėjantys mokesčiai už elektrą kelia nerimą ir didelėms, stiprioms įmonėms, V. Lukoševičius sako, kad prekybos tinklas neatsisako numatytų tikslų – atidarinėjami nauji prekybos centrai, kuriamos naujos darbo vietos, investuojama į darbuotojų tobulėjimą ir planingai peržiūrimi atlyginimai.

„Neseniai atlikome mūsų komandų gerovės apklausą ir atsižvelgdami į atsakymus, toliau investuosime į gerovės programą, išbandydami naujus sprendimus. Puikiai suprantame, kad žmones neramina kylančios kainos, todėl primename, kad mūsų darbuotojai dėl savo finansinių problemų ar sudėtingesnių gyvenimiškų situacijų drąsiai kreiptųsi į „Rimi“ jau kelerius metus veikiantį darbuotojų paramos fondą“, – sako V. Lukoševičius.

Padeda bėdoje atsidūrusiems darbuotojams

Papildomos nuolaidos tinklo parduotuvėse – ne vienintelis būdas, kuriuo „Rimi“ darbuotojai gali sulaukti finansinės ir kitos pagalbos. Įmonė vykdo socialinę politiką, pagal kurią padedama ištikus nelaimei ar įvykus džiugiam šeimos įvykiui, taip pat visi įmonės darbuotojai gali kreiptis į paramos fondą, skirtą padėti atsidūrusiems neeilinėje situacijoje: susirgus, netekus būsto, išgyvenant sudėtingas šeimynines aplinkybes. Šiuo metu fondo biudžetas padidintas ir siekia 50 000 eurų.

„Darbuotojams padedame padengti gydymosi išlaidas ar tam tikrus nuostolius, įsigyti būtiniausių daiktų. Tai papildoma parama, nepriklausoma nuo įmonėje taip pat veikiančios socialinės politikos, kai, pavyzdžiui, artimųjų ar darbuotojų mirties, kūdikio gimimo atveju skiriame tam tikrą sumą. Tačiau būtent darbuotojų paramos fondas yra tas fondas, kurio lėšomis galime padėti esant nenumatytoms situacijoms – palengvinti darbuotojui kasdienybę dėl staiga išaugusių išlaidų“, – paaiškina „Rimi“ personalo vadovė Vaida Kaikarienė.

Atsižvelgdama į tai, kad dėl augančių pragyvenimo išlaidų socialinė parama maistu pažeidžiamiems visuomenės nariams tampa dar svarbesnė, „Rimi“ tęs savo nuolatinį bendradarbiavimą su „Maisto banku“, kasdien jam perduodama neišparduotą, vartojimui tinkamą maistą, kuris vėliau pasiekia kitas nevyriausybines organizacijas ir paramos reikalingus asmenis visoje Lietuvoje. Vien per 2022 m. sausio–rugpjūčio mėn. „Maisto bankui“ „Rimi“ perdavė 543 tonas maisto, o viena parduotuvė per mėnesį perduoda nuo kelių šimtų iki 3 tonų produktų.

Parašykite komentarą