Laisvalaikis

Renkantis džemperį – svarbiausia yra kokybė

Stilingas ir patogus drabužis gali kiekvienai dienai suteikti kur kas daugiau patogumo, padėti puikiai atrodyti, galiausiai, leisti gerai jaustis ir odai. Žinoma, tokiu atveju reikalinga labai geros kokybės apranga, o tikrai ne visi pasiūlymai, kurie yra rinkoje – verti savo kainos ir tuo pačiu tarnauja žmogui. Šiuo metu ypač daug dėmesio sulaukia lietuviški džemperiai, kurie dažniausiai pirmiausia akis patraukia stiliumi, tačiau papildomai vertinami ir dėl stiliaus, kurio galimybės – plačios kaip niekada. Taip kiekvienas gali rasti jam tinkamą rūbą, kuris leis atskleisti savo vidinį pasaulį.

Daugiau dėmesio reikia skirti audiniui

Pradėsime nuo to, kad pirmiausia reikia atitinkamai rinktis tokius džemperius, kurie patraukia akis ne tik savo stiliumi, tačiau taip pat ir kokybe. Nors gali atrodyti, kad kokybė dažniausiai juntama tada, kai rūbas yra dėvimas, tačiau tai nėra visiškai tikslu. Drabužiai dažniausiai vizualiai, per savo stilių perteikia kokybę, kurios reikia ir tuo pačiu matyti – ar rūbas bus geras, ar jis Jums tarnaus, galiausiai, kiek jis Jums tarnaus.

Dažniausiai rinkoje siūlomi džemperiai yra pagaminti iš sintetikos. Tai yra medžiaga, kurios išgavimo kaštai dažniausiai yra maži, tad natūralu, kad pats rūbas taip pat gana pigus. Būtent kaina ir tampa esminiu aspektu, kuris suvilioja pirkėjus. Tačiau tuo pačiu reikia nepamiršti, kad sintetika kur kas trumpiau tarnauja, o kai kurie žmonės skundžiasi, kad tokie gaminiai net sukelia alergija. Jų priežiūra danai sudėtinga, tad tenka papildomai pirkti specialius ploviklius, kurie skirti probleminių vietų šalinimui.

Kaip geriausia alternatyva yra įvardijama medvilnė. Natūralus audinys padės jums džiaugtis ne tik puikiai atrodančiais drabužiais, tačiau ir tokiais, kurie maloniai glunda prie odos, nereikalauja jokios specifinės priežiūros, galiausiai, toks drabužis tarnauja labai ilgai. Tokiomis savybėmis pasižymi aukštos kokybės medvilnė. Iš jos yra gaminami ir lietuviški džemperiai, kurie labiausiai akis traukia stiliumi, tačiau nepamirškite, kad kokybė turėtų būti prioritetas. Taip, dažniausiai iš natūralių medžiagų kurti drabužiai kainuoja kiek daugiau nei sintetiniai, tačiau jie tarnauja kur kas ilgiau, tad galiausiai ta investicija labai sėkmingai atsiperka.

Svarbiausia – stilius, kurie turi atitikti Jūsų poreikius

Vėlgi, kalbant apie pasiūlą rinkoje galima rasti labai daug variantų, tad negalime sakyti, kad vienas arba kitas yra geresnis, kad vienas arba kitas savo stiliaus prasme yra vertingesnis. Tai nėra tikslu. Kodėl? Kadangi kiekvienas asmuo turi savo stiliaus suvokimą. Galiausiai, kiekvieno požiūris yra teisingas, tad belieka rasti variantą, kuris labiausiai tinka šio unikalaus ir tuo pačiu patogaus drabužio nešiotojui.

Masinės gamybos era yra šiuo metu aktyvi kaip niekada, tačiau žmonės po truputį keičia savo požiūrį į tokius drabužius. Jie perka mažesnius kiekius, tačiau kur kas geresnės kokybės ir tuo pačiu unikalesnio dizaino rūbus, kurie pirmiausia akis traukia savo stiliumi. Štai mūsų šalyje yra labai mėgstami vienetiniai, menininkų darbai, kurie nugula ant drabužių. Tuomet pasirenkamas artimiausias širdžiai, kuris tarsi perteikia kokią nors idėją, kokį nors stilių ir taip žmogus išsako savo mintis be žodžių, per drabužius.

Tokie džemperiai labai vertinami ir todėl, kad jie dalinai remia menininkų darbus. Visiškai suprantama, kad meniškos sielos žmonėms yra sunkiau įsitvirtinti rinkoje, kadangi jų darbai turi kainą, kurią mokėti gali toli gražu ne kiekvienas. Tokiu atveju rinkimasis tokių drabužių tam tikra prasme tampa puikia pagalba, kuri yra teikiama žmonėms, kurie kuria ir taip suteikia mūsų pasauliui daugiau grožio.

Rinkitės ekologiją ir tuo pačiu skleiskite ekologiškas idėjas

Tikrai, galima sakyti, kad XXI amžiaus tendencija yra rinktis tokius drabužius, kurie padeda gyventi tvariau su gamta. Ir daugelis žmonių nustemba, kad patys paprasčiausi džemperiai suteikia tokią galimybę. Kaip? Kaip jau minėjome – pirmiausia verta rinktis tokius drabužius, kurie yra pagaminti iš labai geros kokybės natūralaus pluošto, kuris gaminamas darant kuo mažesnę įtaką gamtai, antra – pasirenkant geros kokybės rūbus, kurie tarnauja kuo ilgiau. O kuo ilgiau tarnauja – tuo mažesnis poveikis bus gamtai, kadangi neteks vienus rūbus mesti ir pirkti kitus. Taip masinė mada vis dar aktyvi, žmonės vis dar perka labai dideliais kiekiais net ir to, ko jiems realiai nereikia. Tačiau galima pasidžiaugti, kad toks požiūris kinta. Galiausiai, atsiranda įvairios zero waste idėjos, kurių metų geros kokybės drabužiai yra atiduodami tiems, kurie jiems reikalingi. Toks keitimasis sumažina daiktų vartojimą ir žmogus gyvena kur kas tvariau ne tik su gamta, tačiau taip pat ir su pačiu savimi.

Džemperio derinimas su kitais rūbais

Radus Jums labiausiai tinkamą drabužį, kuris padės puikiai atrodyti – taip pat turite daugiau dėmesio skirti ir kitoms smulkmenoms, kurios garantuoja, kad visas derinys atrodys puikiai. Blogiausia, kai žmonės perka labai pigius gaminius ir tuo pačiu juos bando suderinti su, pavyzdžiui, brangiais aksesuarais. Tuomet rezultatas dažniausiai neskoningas, gali atrodyti net juokingai. Taigi, supratus, kad geros kokybės lietuviški džemperiai yra geriausias pasirinkimas tiek Jums, tiek gamtai – taip pat turite tokius rinktis ir kitus rūbus, avalynę bei aksesuarus, kurie, žinoma, bus derinami savo stiliumi bei tematika.

Puikiai džemperiai gali atrodyti ir greta klasikinio sijono arba elnių. Klaidingai galvojama, kad tai yra sportinio stiliaus drabužis, kuris tinka tik tokiu atveju, kai užsiimama kokia nors veikla kieme. Tikrai ne. Šiuo metu rinkoje siūlomi drabužiai yra labai įvairaus stiliaus, tad mokant juos derinti – rezultatas tikrai bus puikus. Galiausiai, internete galima pamatyti labai daug „sveikų“ pavyzdžių, kuriuos galima kopijuoti ir taip kurti savo stilių.

Rinkitės tinkamą drabužį

Galiausiai reikia džemperius derinti ne tik su kitais rūbais, kurie yra rinkoje ir kurie Jums padeda puikiai atrodyti, tačiau taip pat ir su savo kūnu, kuris dažniausiai diktuoja taisykles dėl tinkamo laisvai drabužio pasirinkimo. Kadangi šiuo metu dažniausiai perkami unisex stiliaus ir tuo pačiu oversize tipo džemperiai – pasirinkimas tampa kur kas paprastesnis ir tuo pačiu greitesnis. Galiausiai, tas pats drabužis gali būti nešiojamas ne vieno šeimos nario, tad tai labai patogu.

Svarbiausia rinktis tinkamo ilgio. Nors jie dažniausiai būna perkami tokio ilgio, kad siektų kelnių diržo liniją, tačiau pagal stilių galima rasti ir kur kas ilgesnius bei trumpesnius, kurie puikiai atrodo greta džinsų aukštu liemeniu bei sijonų, kurie yra pieštuko formos. Žinoma, geriausia savo spintoje turėti bent jau kelis variantus, kurie gali būti keičiami pagal poreikius ir taip kasdien atrodysite puikiai, o ir apranga bus labai patogi, garantuos patogų judėjimą.

Rekomenduojame
 
EMU Australia Magical Unicorn Walker Pale Pink 18M+
 
ALTERCORE 552 Black 37
 
Laundry Soap Méga Propre Audinių skalbiklis, 1000ml
 
REIMA Kuhmoinen Pale Rose 86
 
REIMA Tukeva Black 39

Parašykite komentarą