Sveikata

Renkamės tinkamus prezervatyvus

Šiandien galime įsigyti tokių prezervatyvų, kurie tobulai atitinka kiekvieno poreikius ir norus. Anksčiau prezervatyvų apskritai nebuvo galima nusipirkti, taigi žmonės džiaugdavosi, jei gaudavo bet kokių, nors ir ne visai tinkančių. Šiandien, kai pasirinkimas ypač gausus, ne vienam naujokui kyla klausimas, kokie gi prezervatyvai yra geriausi? Pasidalinsime patarimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį perkant prezervatyvus.

Kokybė

Dažniausiai kokybiškas prezervatyvas nekainuoja centų, taigi tuos, kurie žavisi Azijos šalyse pagamintais prezervatyvais, pasistengsime atkalbėti nuo šio sumanymo, nes jie gali būti nekokybiški. Vakarų valstybės daug investuoja į tyrimus ir jau pagamintų prezervatyvų testavimą, taigi šiek tiek pakelia ir jų kainą, tačiau žinome, už ką mokame. Ant prezervatyvų pakuotės reikėtų ieškoti dviejų raidžių kombinacijos CE – tai žymi, kad produktas atitinka ES standartus ir yra saugus naudoti. Venkite prezervatyvų pakuočių, ant kurių nėra nurodyta gamintojo.

Vieta, kur įsigyjama prezervatyvų – irgi svarbi

Šiandien prezervatyvų galima įsigyti daugelyje vietų, pradedant paprastais kioskeliais, baigiant specializuotomis parduotuvėmis internete. Prezervatyvus perkant kioskeliuose rizikuojama, kad jie nebus kokybiški, kad gali būti paveikti saulės spindulių, pernelyg aukštos temperatūros ar kitų aplinkos veiksnių. Gera išeitis – prezervatyvus pirkti vaistinėse, tačiau dar geriau jų įsigyti specializuotose interneto parduotuvėse, nes čia prekės praktiškai nelaikomos ir išsiunčiamos netrukus po to, kai yra gaunamos iš gamintojų. Analogiškai – ir lubrikantai, tad galima džiaugtis įsigijus priemonę, kuri galios dar ne vieną ir ne du mėnesius.

Dydis

Galima teigti, kad skirtingo dydžio prezervatyvai pradėti gaminti vos prieš 15-20 metų – iki tol buvo manoma, kad visų vyrų pasididžiavimai yra vienodo dydžio. Norint pasirinkti tinkamo dydžio prezervatyvą, reikia skaityti tai, kas nurodyta ant jo pakuotės. Per mažas prezervatyvas dažniau plyšta, o štai per didelis dažniau nusmunka, tad šių apsaugos priemonių naudojimas netenka prasmės. Tiesa, nuo plyšimo apsaugo lubrikantai, tačiau jei prezervatyvas gerokai per mažas, nemalonių padarinių išvengti nepadeda nei tai. Prezervatyvus kai kurie žmonės dar renkasi pagal spalvą, kvapą ir formą, taigi jeigu trokštate įsimintinesnių meilės žaidimų, išbandykite įmantresnius prezervatyvus.

Parašykite komentarą