Verslas

Renkamės biuro baldus

Biuro baldai yra labai svarbi biuro dalis. Nuo to didele dalimi priklauso įmonės įvaizdis ir, vadinasi, klientų pasitikėjimas bei lojalumas. Tinkamai baldų paieškai neužteks peržiūrėti pasiūlymus internetu ir išsirinkti baldus, kurie jums patiks. Biuro baldai turi tikti konkrečiai patalpai, tad pastangų teks įdėti šiek tiek daugiau nei gali pasirodyti iš pradžių. Taigi, renkamės biuro baldus.

Svarbiausia – visi išrinkti baldai turi derėti tarpusavyje, bet kartu nesudaryti netvarkos biure. Jeigu pas jus užeina klientai, turite statyti baldus taip, kad nuo durų iki stalo einantys klientai neužkliūtų už jokio objekto.

Bene svarbiausi baldai biure – stalai ir kėdės. Reikia žinoti, jog šiandieninės higienos normos reikalauja, kad vienai darbo vietai būtų skiriami nemažiau nei 6 kv. m biuro ploto. Efektyviausiai biuro erdvė išnaudojama, jeigu darbo vietai tenka 8–8,5 kv. m. Nepamirškite, jog šalia jo turi tilpti ne tik kiti daiktai ar stalai, tačiau ir  kėdė. turėtumėte atkreipti dėmesį ir į kitus specifinius dalykus – stalčius, lentynas ir panašiai.

Tinkamos biuro kėdės turėtų skatinti taisyklingą laikyseną sėdint, gerai atlaikyti sėdinčio žmogaus  kūno svorį, taipogi, tinkamai laikyti ir juosmenį. Nors ant kėdžių sėdi skirtingi žmonės, vis dėlto, perkant kėdes, ne pro šalį jas išbandyti dar prekybos vietoje. Nors biuro kėdę svarbiausia rinktis pagal tai, ar ši yra išties kokybiška bei pritaikyta būtent jums, tačiau vis tiek reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kaip ši derės bendrame patalpos interjere. Nepamirškite peržvelgti ir visų kėdžių reguliavimo funkcijų, jog žinotumėte, kurios iš jų reikalingos bei bus išties naudojamos.

Jeigu kalbėsime apie bendras biuro patalpas,  pirmasis ir svarbus žingsnis yra darbuotojų skaičiaus sukūrimas. Jei bendrose erdvėse yra konferencijų salė, jums reikės pakankamai kėdžių darbuotojams ir visiems klientams, su kuriais galite susitikti vietoje. Visai kitokie reikalavimai keliami renkantis biuro kėdę kabinetui, kuriame sėdės vienas ar 2-3 žmonės. Būtinai apgalvokite šiuos aspektus, kitaip įsigyti biuro baldai gali tapti visai nereikalingu ir nefunkcionaliu rakandu.

Nepamirškite ir medžiagų, iš kurių pagaminti biuro baldai. Aukštos klasės biuro baldai gaminami iš įvairiausių medžiagų. Tačiau kai kurios medžiagos kokybę atspindi labiau, nei kitos. Viena tokių – mediena. Bet kokiu atveju, biuro baldai turi sudaryti visumą su patalpų dekoru ir vystomos veiklos pobūdžiu. Kitaip jūsų biuras bus panašus į chaotišką baldų sandėlį.

Parašykite komentarą