Transportas

Renault – viena iš novatoriškiausių kompanijų pasaulyje

„The Boston Consulting Group” įtraukė „Renault” į 50-ies novatoriškiausių kompanijų sąrašą. Pranešime „Renault” skiriamas didelis dėmesys, pabrėžiant kruopščiai parengtų naujų projektų įgyvendinimą ir mokslinių tyrimų bei plėtros biudžeto didinimą net sudėtingos ekonominės situacijos metu bei kompanijos įsitraukimą į elektromobilių kūrimą.

„Renault-Nissan” aljansas investavo daugiau nei 4 mlrd. eurų į elektromobilių tyrimus ir plėtrą. Rezultatai jau matomi – šiuo metu visame pasaulyje „Renault” yra vienintelė visą elektromobilių gamą – kompaktinį „ZOE”, „Fluence” sedaną, „Kangoo” miniveną ir „Twizy” miesto automobilį – siūlanti kompanija. Be to, „Renault” pristatė novatorišką idėjų atrankos sistemą, kuri leidžia kompanijai įgyvendinti tik geriausias idėjas, kurios atitinka griežtus kriterijus: privalumus klientams, įtaką prekės ženklo įvaizdžiui, kainos-kokybės santykį ir pardavimų potencialą. Tyrimams skirtas biudžetas buvo padidintas du kartus, siekiant sugeneruoti daugiau idėjų, kurias kruopščiai įvertinus ir išbandžius būtų galima tęsti projektą.

„BCG” ekspertų atliktas tyrimas parodė, kad vienas iš svarbiausių kriterijų kompanijų prezidentams – novatoriškumas, leidžiantis įgyvendinti konkurencingus sprendimus ir sulaukti didesnio pelno akcininkams. „The Boston Consulting Group” yra tarptautinė strateginių konsultacijų kompanija, turinti 78 biurus 46-iose valstybėse.

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą