Transportas

„Renault“ tęsia elektromobilių gamos plėtrą su dviem lengvaisiais komerciniais modeliais

„Renault Pro+“pristato du naujus komercinius elektromobilius: gamintojo lengvųjų komercinių automobilių gamą papildė naujieji „Kangoo Z.E.“* ir „Master Z.E.“*.
Naujasis „Kangoo Z.E.“pasižymi nauja akumuliatorių baterija ir nauju varikliu, o jo sukaupiamos energijos atsargos padidėjo daugiau nei 50 proc. ir leidžia nuvažiuoti270 km, matuojant pagal NEDC** metodiką. Taipbuvo sukurtas naujas klasės lyderis.
„MasterZ.E.“ didžiausiojo Europoje elektromobilių gamintojo „Renault“ patirtį realizuoja didelių furgonų segmente.
Naujos jungliosios funkcijos profesionaliems vairuotojams suteikia galimybę geriau atlikti savo darbus.
„Renault Pro+“ pristatė savo dvi pasaulines naujienas, kurios papildys „Renault Pro+“ elektromobilių gamą. Dabar sudaryta iš keturių lengvųjų komercinių elektromobilių, ši gama yra išskirtinė visame pasaulyje. Be to, kompanija plečia komercinių automobilių pirkėjams siūlomų savo jungliųjų paslaugų asortimentą, taip patir specializuotą tinklą.
„Renault Pro+“ yra Europos lengvųjų komercinių elektromobilių rinkos lyderis.Su naujaisiais „Kangoo Z.E.“ ir„Master Z.E.“, „Renault Pro+“ tęsia specialiems klientų poreikiamspritaikytų pasiūlymų gamą ir plėtoja jungliąsias paslaugas. Esame įsitikinę, kad profesionalūs vairuotojai įvertins mūsų „Zero Emission“* (Z.E. – nulinės taršos) furgonus, žymiai prisidėdami prie geresnio verslo ir geresnių važiavimo ypatybių.“
Ashwani Gupta – Lengvųjų komercinių automobilių verslo pasaulinėje rinkoje vadovas
„Šis žingsnis yra dar vienas postūmis link „Renault“ lyderystės elektromobilių rinkoje: dvi mūsų modelių gamos naujienos elektra varomų transporto priemonių teikiamus privalumus padaro pasiekiamus platesniam žmonių ratui.„Renault“ yra susitelkusi ties nulinės taršos* ateitimi ir mes savo klientams siūlome naujos kartos elektrą naudojančius transporto sprendimus“.
Gilles Normand – Elektromobilių verslo pasaulinėje rinkoje vadovas

Unikali keturių lengvųjų komercinių elektromobilių gama
„Renault Pro+“ gamoje dabar yra keturi lengvieji komerciniai elektromobiliai: „Twizy Cargo“ (2014 metais pradėtas gaminti kvadraciklas su papildoma bagažine), naujasis komercinis ZOE (sukurtas nuo 2016 metų rugsėjo gaminamo naujojo ZOE, viena įkrova nuvažiuojančio 400 km,pagrindu), naujasis „Kangoo Z.E.“ ir „Master Z.E.“

Naujasis„Kangoo Z.E.“: Naujasis „Kangoo Z.E.“ išsiskiria svarbiomis naujienomis:nauja akumuliatorių baterija, nauju varikliu, naujomis, pažangiomis jungliosiomis paslaugomis ir oro kondicionavimo sistemoje panaudotu šilumos siurbliu.
Naujasis„Kangoo Z.E.“ komplektuojamassu naująja„Z.E.33“ akumuliatorių baterija (33 kWh), taip pat su nauju motoru. Šis agregatas sukurtas, pasinaudojant ZOE R75/90 motoru, yra šimtaprocentinis „Renault“ kūrinys, pasiekiantis 60 AG pajėgumą. Jis gaminamas Prancūzijoje, Kleone esančioje gamykloje.
Matuojant pagal NEDC metodiką, naujasis „Kangoo Z.E.“ dabar viena įkrova nuvažiuoja 270 km, kai iki šiol „Kangoo Z.E.“ galėjo nuvažiuoti 170 km. Realiomis sąlygomis, važiuojant pristatymo ciklu ***, elektromobilis su viena akumuliatoriaus įkrova galėtų nuvažiuoti maždaug 200 km atstumą. Naujojo „Kangoo Z.E.“ be sustojimo įveikiamas maksimalus atstumas pranoksta bet kurio elektra varomo lengvojo komercinio automobilio galimybes.
Naujos kartos, 7 kW kintamosios srovės, įkroviklis sutrumpina naujojo „Kangoo Z.E.“akumuliatorių įkrovimo laiką. Naudojantis 7 kW galios „WallBox“ įkrovikliu, akumuliatorius visiškai įkraunamas maždaug per 6 valandas. Su šiuo, galingesniu įkrovikliu, naujasis „Kangoo Z.E.“po vos vieną valandą trukusio įkrovimo gali nuvažiuoti 35 kilometrus (esant vidutinio klimato sąlygoms).
Naujasis „Kangoo Z.E.“lengvųjų komercinių elektromobilių pasaulyje pateikia tikrą naujieną: su oro kondicionavimo sistema sujungtą šilumos siurblį, šalto klimato sąlygomis leidžiantį efektyviai taupyti energiją.
Naujasis „Kangoo Z.E.“ gaminamasPrancūzijoje ir Europoje bus parduodamas 2017 metų viduryje.

„Master Z.E.“: „Renault“ patirtis elektromobilių gamyboje bus realizuota dideliame furgone
„Master Z.E.“perima Europos elektromobilių gamybos lyderio „Renault“ patirtį, išsaugodama visas savybes, dėl kurių „Master“ tapo didžiųjų furgonų sektoriaus etalonu.
Šio sunkaus furgono krovos charakteristikos, viena įkrova įveikiamas atstumas ir akumuliatorių įkrovimo laikas yra suderinti miestuose ir miestų apylinkėse veiklą vykdančio verslo poreikiams.
„Master Z.E.“ yra komplektuojamas su „Z.E. 33“akumuliatorių baterija (33 kWh) ir pažangiomis efektyvumo charakteristikomis pasižyminčiu R75 motoru. Iš ZOE perimta agregato galia siekia 57 kW/76 AG, o viena įkrova įveikiamas atstumas pagal NEDC siekia 200 kilometrų.
„Master Z.E.“ akumuliatorių įkrovimas trunka mažiau nei vieną naktį: naudojantis 7 kW pajėgumo „WallBox“ įkrovikliu, akumuliatoriai visiškai įkraunami per šešias valandas.
Europos rinkoje „Master Z.E.“ pasirodys 2017 metų pabaigoje.

Visiems „Renault“ LKA klientams skirtos jungliosios paslaugos
Kaip ir elektromobilių pirkėjai, lengvųjų komercinių automobilių (LKA) klientai taip pat galės naudotis naujų, jungliųjų sistemų teikiamomis paslaugomis, panašiomis, kaip naujajame „Kangoo Z.E.“ esančios „Z.E. Trip“ ir „Z.E. Pass“. Šios paslaugos leidžia lengvai įkrauti akumuliatorius, naudojantis bet kuria iš 80 000 Europoje esančių viešų įkrovimo stotelių.2017 metais „Renault Pro+“ taip pat pristatys daugybę verslo klientams skirtų jungliųjų paslaugų. Pradžioje tai bus dvi prioritetinės paslaugų šeimos, pavadintos „Fleet Management“ ir „Predictive Maintenance“.
„Fleet Management“ yra telematinė sistema, parko vadybininkui suteikianti galimybę gauti šią informaciją:
• efektyviam verslui valdytii vertingus automobilio duomenis;
• gerinti bendruosius automobilio naudojimo kaštus, sumažinant automobilių parko išlaidas (mažinant degalų sąnaudas, gerinant valdymą ir planuojant priežiūrą).
„Predictive Maintenance“ programa realiu laiku suteikia informaciją apie automobilio būklę. Remdamasi išankstine duomenų analizavimo sistema, ji suteikia galimybę:
• Iš anksto planuoti priežiūrą, taip optimizuojant kaštus;
• Maksimaliai išnaudoti laiką automobilio naudojimui, taip padidinant produktyvumą;
• Užtikrinti vairuotojo saugumą.
Apie„Renault Pro+“
Įsitvirtinęs Europoje, Lotynų Amerikoje ir Afrikoje, „Renault Pro+“ realizuoja pasaulines ambicijas, siūlydamas dar platesnę automobilių gamą, specialiai pritaikytą daugybei skirtingų verslo klientų poreikių. „Renault Pro+“ ir toliau plečia savo pasiūlymą, vis plėsdamas aukščiausius standartus atitinkančiame, iš 650 specializuotų centrų sudarytame, pasauliniame tinkleteikiamų paslaugų asortimentą.

Parašykite komentarą