Transportas

„Renault“ MOBILITY Prancūzijos IKEA parduotuvėse teiks bendro naudojimo automobilių paslaugas

• Savitarnos automobilių nuoma teiks paslaugas 24 valandas ir 7 dienas per savaitę
• Prie visų parduotuvių lauks 300 keleivinių ir komercinių transporto priemonių
• Ilgainiui visas 100 procentų paslaugą teikiančių transporto priemonių bus varomos elektra

„Renault“ MOBILITY ir Prancūzijos IKEA pasirašė partnerystės sutartį, kuria savo klientams siūlo novatorišką automobilių nuomos sprendimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę1. Užsibrėžę tikslą iki 2020 metų savo klientams pasiūlyti šimtaprocentinį elektra varomų transporto priemonių parką, Prancūzijos IKEA ir „Renault“ toliau plečia naujas pritaikomas, funkcines paslaugas už patrauklią kainą ir taip skatina tvarų judrumą.
„Renaul“ MOBILITY savitarnos automobilių nuomos paslauga, pristatoma IKEA Paryžiaus-Villiers parduotuvėje, iki 2018 m. rugsėjo mėnesio palaipsniui bus sukurta visose Prancūzijos IKEA parduotuvėse2. Plačiajai visuomenei naudotis prie IKEA parduotuvių bus skirta iš viso beveik 300 lengvųjų ir komercinių transporto priemonių („Trafic“, „Kangoo“, „Kangoo Z. E.“ ir ZOE). Iš pradžių bus nuomojamos transporto priemonės tiek su vidaus degimo varikliais, tiek ir varomos elektra, priklausomai nuo parduotuvėje esančios įkrovimo infrastruktūros, o iki 2020 m. planuojama suburti vien tik elektromobilių parką.
„Renault“ MOBILITY jau veikia visoje Prancūzijoje – 180 savitarnos transporto priemonių nuomos parkų, nuomojančių automobilius „Renault“ tinkle ar kitose vietose – miesto centruose, viešosiose automobilių stovėjimo aikštelėse ir kitur. Naudodami „Renault“ MOBILITY mobiliąją programą, klientai gali lengvai ir greitai pasinaudoti nuomos paslauga, kurios kaina prasideda nuo 7 eurų už valandą3 (įskaitant PVM), priklausomai nuo nuomojamos transporto priemonės (įskaitant draudimą ir 100 km). Tai kad automobiliu klientai galės pasinaudoti iš karto, kai tik prireiks, be to, galės pasirinkti paslaugos vietą – IKEA parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelę arba „Renault“ MOBILITY parką – klientams užtikrins labai lanksčias paslaugas.
„Šia nauja partneryste stengiamės vartotojams suteikti paslaugą, kuri praplečia mūsų pasiekiamumą ir papildo mūsų teikiamus pasiūlymus. Ši nauja – greita, paprasta naudotis ir patrauklia kaina pateikiama – nuomos paslauga leidžia vartotojams pasinaudoti nesudėtinga transportavimo rūšimi, kuriai, galų gale, bus naudojama 100 procentų transporto priemonių, varomų elektra. Tai demonstruoja mūsų įsipareigojimą siekti tvaresnio gyvenimo būdo“, – sako Vicentas Cubells, Prancūzijos IKEA ryšių su klientais direktorius.

„Ši partnerystė su Prancūzijos IKEA pabrėžia „Renault“ MOBILITY bendro naudojimo automobilių pasiūlymo svarbą ir yra mūsų „Renaul“ MOBILITY plėtros strategijos Prancūzijoje dalis. Šiuo mobilumo sprendimu gali naudotis visi, jo pagrindas – 100 procentu skaitmeninės klientų kelionės ir „Renault“ tinklas, taip siekiame, kad mūsų klientams būtų užtikrintos aukštos kokybės paslaugos „, aiškina Filipas Buros, „Renault“ Prancūzijoje pardavimo direktorius.

1 Visur, kur galima, priklausomai nuo IKEA parduotuvės.

2 Planuojama visose 32 IKEA parduotuvėse: Avinjone, Bajonoje, Bordo, Breste, Kane, Klermone-Ferane, Dižone, Grenoblyje, Hénin-Beaumonte, La Valentine, Lomme, Lijone-Sen Prieste, Mece, Miulūze, Nante, Orleane, Paryžiuje – Plezyre, Evri, Velizy, Šiauriniame Paryžiuje, Villiers, Thiais ir Franconville – Reimse, Rene, Ruane, Sent Etjene, Tulūzoje, Tūre ir Vitrolyje.

3 Dienos metu (nuo 7.00 iki 20.00 val.) valandinis mokestis, nuomojantis „Renault ZOE“ arba „Renault Kangoo“, 100 km su draudimu ir degalais.

Apie „Renault“

„Renault“ – tai Prancūzijos įmonių grupės ženklas, pristatomas 12 700 pardavimo vietų, 134 pasaulio šalyse. „Renault“, pirmaujantis Prancūzijos prekių ženklas, visada siekė kitaip žvelgti į tai, kaip žmonės naudoja automobilius, ir kurti naujoviškas koncepcijas. Jausmingų ir šiltų linijų šio prekės ženklo modeliai savo moduliškumu, jungties galimybėmis ir intuityviomis funkcijomis palengvina kasdieninį gyvenimą. Toks į inovacijas nukreiptas požiūris prisideda prie pilnavertiško šio ženklo klientų gyvenimo.

Apie Prancūzijos IKEA

IKEA yra pagrindinis baldų ir namų apyvokos reikmenų tiekėjas Prancūzijoje, įmonės rinkos dalis sudaro 19,4 %. Prancūzijos IKEA valdo 33 parduotuves, IKEA.fr – elektroninės prekybos svetainę ir klientų aptarnavimo centrą, iš viso Prancūzijos IKEA dirba 10 064 darbuotojai. 2017 biudžetiniais metais* IKEA parduotuvės sulaukė 54,9 mln. lankytojų, o IKEA.com svetainė – 162 milijonų. IKEA plėtra grindžiama labai stipria Švedijos verslo kultūra ir tvirtai įsišaknijusiomis vertybėmis, kurios ir yra jos sėkmės raktai. Ši kultūra ir šios vertybės, kurias dalijasi visi IKEA darbuotojai bei šalys, kuriose veikia IKEA, padeda plėtoti ir kiekvienam prisidėti prie IKEA įmonių grupės vizijos, kaip pagerinti kasdienį gyvenimą kuo didesniam žmonių skaičiui.

Parašykite komentarą