Transportas

„RB Rail AS“ pasirašė sutartį, dėl laikinųjų darbuotojų įdarbinimo

Kovo 10 d., 2021 m., bendra Baltijos šalių įmonė „RB Rail AS“ pasirašė dvejus metus truksiančias sutartis su įmonėmis „EWI Recruitment“ bei „Linum Consult Ltd.“ ir „Brunel Energy Ltd.“ konsorciumu. Jos atliks laikinų darbuotojų paiešką. Šia sutartimi projekto reikmėms siekiama laikinai pasitelkti inžinerijos, projektų valdymo, sveikatos, saugumo užtikrinimo ir aplinkosaugos profesionalus. Sutarties vertė siekia 5,5 mln. Eurų, kuri yra apskaičiuota įvertinus darbų apimtis Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tiekėjų ir specialistų atlygius bei kitus susijusius kaštus.

„Laikinas specialistų poreikis yra įprastas dideliuose infrastruktūros projektuose, kuris išauga susidūrus su vienkartinėmis užduotimis arba žymiai išaugus darbų apimtims tam tikru laikotarpiu.Be to, pasamdyti greitojo geležinkelio specialistą Europoje gali užtrukti daugiau nei pusę metų, todėl, siekiant užtikrinti nenutrūkstamą darbų eigą, pasitelkiami laikinieji darbuotojai“, – teigia „RB Rail AS“ programų direktorius Mark Loader.

Sėkmingas „Linum Consult“ ir „RB Rail AS“ bendradarbiavimas trunka jau trejus metus – įmonė Europos Sąjungoje teikia darbuotojų paieškos paslaugas projektui. Bendrovė yra sukaupusi patirties dirbdama su 12-ka geležinkelio, metro ir greitojo geležinkelio projektų. O tai – ypač svarbu ieškant darbuotojų „Rail Baltica“ projektui tarptautinėje geležinkelių rinkoje. Tam, kad galėtų ir toliau sėkmingai pasiūlyti laikinuosius darbuotojus, įmonė savo partnere pasirinko pasaulinę darbuotojų paieškos bendrovę „Brunel“.

„Kartu su partneriais „Brunel“ dirbame tam, kad „RB Rail AS“ suteiktume paslaugas vadovaudamiesi mūsų filosofija: „mūsų tinklas yra jūsų tinklas“, –  teigia vienas iš įmonės „Linum Consult“ įkūrėjų ir direktorius Francis Ryan.

„Džiaugiamės laimėję „Rail Baltica“ konkursą kartu su „Linum Consult“. Tai  atitinka mūsų stiprybę pasiūlyti pritaikytus sprendimus sudėtingiems uždaviniams, dažnai įtraukiant keletą suinteresuotų šalių“, – sako „Brunel“ vykdantysis direktorius Europai ir Afrikai Jeroen van Drunen.

„EWI Recruitment“ yra viena iš darbuotojų paieškos geležinkelių industrijai lyderių, sukaupusi daug patirties dirbdama su panašiais infrastruktūriniais projektais visame pasaulyje. Ji veikia nuo 2012 m.

 „Labai džiaugiamės tapę prestižinio „Rail Baltica“ projekto partneriais. EWI įkurta siekiant skatinti ir prisidėti prie svarbių pokyčių infrastruktūros projektuose, todėl esame geriausias pasirinkimas vykdyti darbuotojų paiešką šiam naujam projektui“, – teigia „EWI Recruitment“ vadovas Mathew West.

„RB RAIL AS“

„RB Rail AS“ yra bendra Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos įmonė, įsteigta įgyvendinti „Rail Baltica“ projektą – sukurti greitojo geležinkelio infrastruktūrą nuo Talino iki Lietuvos ir Lenkijos sienos. „RB Rail AS“ yra projekto „Rail Baltica“ centrinis koordinatorius, atsakingas už globalaus projekto projektavimą, statybą ir rinkodarą.

Plačiau apie „Rail Baltica“ projektą: www.railbaltica.org

Pranešimą paskelbė: Dominykas Jakštas, UAB „Fabula ir partneriai“

Rekomenduojame
 
Kaunas Hockey ledo ritulys
 
Kaip serviruoti stalą gimtadienio šventei?
 
Kuo metalinės tvoros pranašesnės?
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose

Parašykite komentarą