Transportas

R. Paksas: „Realią automobilių ridą nuslėpti bus sunkiau“

Europos Parlamentas pritarė EP nario, frakcijos „Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa“ vicepirmininko, Prezidento Rolando Pakso pasiūlymams, kurie turėtų gerokai suvaržyti galimybes nuslėpti tikrą automobilių ridą.

Transporto ir turizmo komiteto narys R. Paksas pasiūlė į rezoliuciją dėl manipuliavimo odometrais automobiliuose įtraukti nuostatą, kad nuvažiuotą atstumą rodančių prietaisų pakeitimas ar manipuliacijos su jų parodymais, siekiant pasipelnymo, būtų pripažįstamas nusikalstama veika.

„Tai yra sąmoningas transporto priemonės ridos klastojimas. Už tai turi būti atitinkama atsakomybė. Veiksminga ir proporcinga teisės pažeidimui“, – sakė politikas.

R.Pakso vertinimu, Europos Komisija turėtų gerokai greičiau išanalizuoti galimybes kuo greičiau bendrijos šalyse pritaikyti elektroninės transporto priemonių informacinę sistemą prie vartotojų poreikio.

„Pirkėjui taip pat svarbu žinoti ir automobilio istoriją, įvertinti juo patirtus autoįvykius, automobilio sugadinimo laipsnį iki remonto. Manau, kad tuos dalykus šiais visuotinio interneto laikais nėra sunku susiteminti ir pateikti vartotojui“, – sakė pataisas pateikęs politikas.  

Europos Parlamento nario R. Pakso biuro inf.

Pranešimą paskelbė : Aldona Jankauskienė, UAB „ALMORO”

Parašykite komentarą