Studijos

„PwC“ pasirašė bendradarbiavimo sutartis su VU ir MRU, kompanija skirs 1000 eurų stipendiją studentams, geriausiai pasirodžiusiems inovatyviame projekte

Pranešimas spaudai

Š. m. vasario 26 d. pasauliniam verslo konsultacijų įmonių tinklui priklausanti „PwC“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su VU ir MRU. Ši sutartis atveria duris studentams praktiniuose, maksimaliai realybę atkartojančiuose, projektuose pritaikyti savo žinias ir gebėjimus bei geriau suprasti, kokių kompetencijų reikia sėkmingai startuoti konkurencingoje darbo rinkoje.

 Jau vasario 28 d. įvyks bendras inovatyvus projektas – Mokestinio ginčo inscenizacija. Jos metu studentai turės galimybę patirti, kaip vyksta mokestinis ginčas ir pritaikyti savo žinias tikro teisminio proceso imitacijoje. Prizinis fondas apima 1000 eurų stipendiją ir galimybę sudalyvauti Mokestinių ginčų komisijoje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyksiančiame mokestiniame ginče.

 Anot Nerijaus Nedzinsko, „PwC“ partnerio, Mokesčių ir teisės departamento vadovo, gyvas potyris ir reali patirtis yra svarbus momentas jaunimui, kuomet jis renkasi savo tolesnės karjeros žingsnius.

 „Labai vertiname universitetų siekį kurti reikiamas platformas studentams ir ruošti profesionalus. Kasdien dirbame su naujausia ir aktualiausia informacija, bendraujame su profesionalais iš viso pasaulio, patys kuriame unikalius ir pažangius sprendimus. Todėl dar labiau stipriname bendradarbiavimą su universitetais, nes visa tai norime perduoti ir studentams“, – komentuoja „PwC“ partneris.

 VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis pabrėžia, jog VU siekia suteikti savo studentams kuo daugiau žinių (tiek teorinių, tiek praktinių), kad jie taptų aukščiausio lygio specialistais: „Mes esame atviri naujoms galimybėms, kurios praturtina mokymosi procesą realiais patyrimais. Nuolat organizuojame praktikas įvairiose įmonėse, tačiau matome daug naudos ir inovatyviuose, į praktiką pritaikytuose projektuose, kur studentai gali pajausti, ką reiškia būti savo pasirinktos srities profesionalu, kokie reikalavimai jam bus keliami ir kokių žinių gali prireikti“.

 Mykolo Romerio teisės mokyklos dekanė prof. dr. Lyra Jakulevičienė pastebi, kad universitetų ir privataus sektoriaus bendradarbiavimas yra abipusiai naudingas: „Savo sričių profesionalai (ypač dirbantys tarptautinėje rinkoje) turi unikalią patirtį, globalų požiūrį ir žinias, kurios ypač aktualios mūsų studentams. Tuo tarpu įmonės, dalyvaudamos studijų procese, turi didesnes galimybes pastebėti ir prisitraukti geriausius teisės mokyklos absolventus.” „Bendradarbiaujame su vienu patraukliausių darbdavių Lietuvoje Mokesčių ir finansų teisės studijų programoje jau ne pirmus metus, o ši sutartis su „PwC“ suteiks naujas – praktinio mokymosi galimybes studentams“, pabrėžė dekanė.

Mokestinio ginčo inscenizacija yra bendras „PwC“, Mokestinių ginčų komisijos prie LRV ir Valstybinės mokesčių inspekcijos projektas, prie kurio šiais metais aktyviai jungiasi VU Teisės fakultetas ir MRU Mykolo Romerio Teisės mokykla. Konkurse gali dalyvauti visi studentai. „PwC“ sudaryta komisija iš pateiktų paraiškų atrenka dvi komandas laimėtojas, kurios dalyvauja mokestiniame ginče ir varžosi dėl pagrindinio prizo. Finaliniame renginyje dalyvauja Mokestinių ginčų komisijos prie LRV, VMI ir „PwC“ atstovai, nusprendžiantys, kuri komanda laimėjo tiek mokestinį ginčą, tiek konkursą.

Apie „PwC“

 „PwC“ firmos padeda organizacijoms ir fiziniams asmenims kurti vertę, kurios jie siekia. „PwC“ firmų tinklas veikia 158 šalyse, kuriose dirba daugiau nei 250 000 žmonių, įsipareigojusių teikti kokybiškas audito, mokesčių ir konsultacijų paslaugas. Išsakykite rūpimus klausimus mums ir sužinokite daugiau, apsilankę mūsų svetainėje adresu www.pwc.com.

 „PwC“ vadinamas „PwC“ tinklas ir (arba) viena ar daugiau šiam tinklui priklausančių firmų narių, kurių kiekviena yra atskiras ir savarankiškas juridinis vienetas. Išsamesnės informacijos ieškokite mūsų svetainėje adresu www.pwc.com/structure.

Pranešimą paskelbė: Aida Papšė, UAB „PricewaterhouseCoopers”

Parašykite komentarą