Transportas

Pusmetis su „Bolt Drive“: 80% plėtra, mylimiausi automobiliai ir išpildytas prašymas

Daugiau nei pusmetį Lietuvoje veikianti automobilių dalijimosi platforma „Bolt Drive“ nesiruošia stabdyti augimo: sėkmingai prigijusi paslauga plečia dalijimosi paslaugų rinką ir keičia gyventojų judumo įpročius. Žiemos pabaigoje startavusi su 500 automobilių Vilniuje, „Bolt Drive“ savo parką išaugino jau iki 900: siūlo 650 automobilių sostinėje, dar 150 Kaune ir 100 Klaipėdoje bei Palangoje. Kaip ir buvo galima nuspėti, didžiausią lietuvių meilę platformoje pelno „Audi” prekės ženklo modeliai.

Svajūnas Aliukonis, „Bolt Drive“ operacijų vadovas pažymi, kad didėjantis automobilių kiekis pirmiausia reiškia staigų paklausos augimą.

„Pradedant nuo kovo, kiekvienas kitas mėnuo mušė vis naują kelionių kiekio rekordą – tokiu tempu dirbame iki šiol. Vertindami tolimesnes augimo perspektyvas ir toliau didinsime automobilių pasiūlą – tam esame užsitikrinę finansavimą visose Baltijos šalyse”, – sako S. Aliukonis.

Jo teigimu, išbandyti dalijimuisi skirtus automobilius vis daugiau gyventojų skatino nauji automobiliai, platus jų pasirinkimas ir pačios paslaugos patogumas – pradedant nuo tos akimirkos, kai atidaroma programėlė.

Reaguodami į klientų pageidavimus, „Bolt Drive“ komanda Lietuvoje įdiegė naujovę – galimybę iš anksto apskaičiuoti kelionės kainą. Planuodamas kelionę vartotojas tiesiog įveda jos tikslą, numatomus sustojimus ir mato preliminarią kainą, kurią sistema apskaičiuoja pagal atstumą ir trukmę.

Svarbus plėtros aspektas – ir susisiekimas tarp didžiųjų Lietuvos miestų. Pasak „Bolt Drive” operacijų vadovo, tai lėmė ilgesnių – tiek atstumu, tiek trukme – kelionių augimą ir leido gyventojams dar lanksčiau naudoti dalijimosi paslaugas kaip alternatyvą nuosavam automobiliui.

Reziumuodami pusmečio rezultatus, „Bolt Drive” atstovai atskleidžia ir ilgiausiai trukusią automobilio nuomą – šiek tiek daugiau nei 2 mėnesius.

Parašykite komentarą