Transportas

Kokie keliai laukia savaitgalį?

AB „Kelių priežiūra“ perspėja, kad artėjantį savaitgalį orai išliks būdingi ankstyvam pavasariui – be žymių kritulių, oro temperatūra svyruos tarp neigiamos naktį ir teigiamos dieną. Nepaisant to, kad sniego nenumatoma, ankstyvą rytą gali formuotis šerkšnas. Naktimis oro temperatūra gali nukristi iki -8…-10 °C, ypač kur bus giedriau – šalies rytuose.

Keliuose vairuotojai turi būti atidūs dėl atsiveriančių duobių. AB „Kelių priežiūra“ vien praeitą savaitę užtaisė 9655 m2 išdaužų. Daugiausiai išdaužų užtaisyta Šilalės, Šalčininkų ir Zarasų rajonuose. Dėl silpnos, lūžtančios, byrančios kelio dangos, besiformuojančių išdaužų visoje Lietuvoje atskiruose kelių ruožuose yra taikomi greičio ir transporto masės ribojimai.

AB „Kelių priežiūra“ gauna daug pranešimų dėl duobėtų žvyrkelių. Esant palankioms oro sąlygoms žvyrkeliai yra profiliuojami.

Apie sudėtingas eismo sąlygas keliuose: kliūtis, duobes, plikledį, suniokotus ženklus ir kt., vairuotojai gali pranešti trumpuoju tel. nr. 1871 trumpojo tel. nr. kaina 0,09 Eur/min. Kiti tel. nr. +370 5 232 9600, +370 615 49300.

Savaitės statistika

Per savaitę kasdien vidutiniškai dirbo 12 mechanizmų, buvo išbarstyta 101 tona druskos ir 324 tonos smėlio-druskos mišinių. Atliekant žiemos priežiūros darbus nuvažiuota 3 tūkstančiai kilometrų.

Apie įmonę

AB „Kelių priežiūra“ yra modernėjanti, ambicingų tikslų siekianti įmonė. Sujungusi per dešimtmečius sukauptą ekspertinę patirtį ir novatorišką požiūrį, įmonė tapo viena iš didžiausių komandų Lietuvoje, kurioje dirba per 2.300 darbuotojų. AB „Kelių priežiūra“ yra atsakinga už 21.000 km valstybinės reikšmės kelių priežiūrą, t.y. žiemą užtikrina, kad keliai būtų pravažiuojami, pavasarį–rudenį gerina kelių kokybę, atnaujindama susidėvėjusias kelių dangas, profiliuodama žvyrkelius, prižiūrėdama pakelės statinius, želdinius ir kt.

Pranešimą paskelbė: Giedrė Čekavičienė, AB „Kelių priežiūra”

Parašykite komentarą