IT naujienos

ProSama2010 profesionali, lengvai suprantama statybinių sąmatų skaičiavimo programa!

Statyboje, lygiai taip pat, kaip ir skrydžio lėktuvu metu, viskas turi būti optimaliai suorganizuota ir suplanuota, kad eigoje neiškiltų jokių problemų, kurios gali labai brangiai kainuoti. Turi būti racionaliai parinkta darbo jėga, bei pačiame statybos procese dalyvauti tik tinkamą kvalifikaciją turintys statybininkai.
Iki pačios statybos darbų pradžios teks atlikti nemažai darbų. Teks susidaryti statybos darbų sąmatą, kad numatyti visas būsimas statybos darbų išlaidas ir sužinoti kiek prireiks darbuotojų, bei kiek laiko užtruks pati statyba.
Profesionalūs statybininkai supranta, jog norint planuoti statybos darbų išlaidas reikės skaičiavimo darbus atlikti su statybinių sąmatų skaičiavimo programa. Niekas nebeskaičiuoja statybinių darbų sąmatų su pieštuku ir skaičiavimo mašinėle. Neįmanoma laimėti statybos darbų konkurso be aiškios ir pagrįstos sąmatos, atitinkančios keliamus STR (statybos techninio reglamento) reikalavimus. Nepamiršome ir užsakovų norinčių patikrinti rangovus, su ProSama2010 galima greitai ir tiksliai įvertinti rangovo pateiktą sąmatą.
Vartotojas pasirinkęs ProSama2010, nuo pačios darbo pradžios įsitikina, jog tai yra paprasto valdymo, profesionali, bei turinti dideles galimybes statybinių sąmatų skaičiavimo programa. Vartotojas neišbandęs statybinių sąmatų skaičiavimo programos ProSama2010 galvoja, jog statybos darbų sąmatos sudarymas yra ganėtinai sudėtingas procesas, kuris atliekamas profesionalaus sąmatininko ar statybos darbų išlaidas skaičiuojančios įmonės.
Mes siūlome moderniai skaičiuoti sąmatas. Sąmatas gali skaičiuoti ne tik sąmatininkas, bet ir statybos darbų vykdytojas, statybos meistras ar administracijos darbuotojas. Labai patogu statybos objekte užaktuoti sunaudotas statybines medžiagas ir atliktus darbus ar netgi užsakyti reikiamas medžiagas. Neracionalu statybos darbų vadovui grįžus iš objekto į ofisą kartu su sąmatininku sudaryti atliktų statybos darbų aktą ar pačiam skaičiuoti statybos aikštelėje ant popieriaus ir grįžus į ofisą pateikti sąmatininkui.
ProSama2010 pasirinko visos mokymo įstaigos, bei naudoja dauguma valstybinių įmonių ir įstaigų, taip pat asmenys dirbantys pagal patentą ir didžiosios statybos įmonės. ProSama2010 įtraukta į studijų mokymo programą, tad įdarbinus jauną specialistą nereikės papildomai apmokinti.

Pagrindinės ProSama 2010 galimybės:
*Greitas ir nesudėtingas sąmatos sudarymas;
*Greita ir efektyvi darbų įkainių ir medžiagų paieška;
*Greitas ir paprastas rangovo tikrinimas;
*Sinchronizacija su kitomis statybos darbų skaičiavimo programomis;
*Automatiškai įdiegiami naujausi atnaujinimai;
*Sugedus kompiuteriui programa su naujausiais atnaujinimais įdiegiama per 15 minučių.
*Papildomai medžiagos pateikiamos tiesiogiai iš importuotojų ar gamintojų eOrder katalogo su galimybe jas užsakyti internetu.
*Galimybė susidaryti savo įkainių ir medžiagų duomenų bazę.

Siūlome nemokamai išmėginti ProSama2010 statybinių sąmatų skaičiavimo programą parsisiunčiant adresu:
http://www.dycode.net/lt/prosama/siustis/

Rokas Čepulis
„Dycode Software“
El. p. info@dycode.net
Svetainė: www.dycode.net
Tel. +370 5 272 0707
Mob. +370 679 58797

Parašykite komentarą