Studijos

Prezidentūros parke – pirmosios poros dėmesys mažiesiems sportininkams

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį prisijungė prie pirmosios ponios Dianos Nausėdienės globojamo Olimpinio pikniko.

Pirmoji pora piknike kartu su mažaisiais sporto entuziastais, jų tėvais ir mokytojais įsitraukė į sporto veiklas.

„Suaugusiesiems ir pedagogams ši diena – tai priminimas, kad vaikai yra mūsų rytojaus pagrindas, nuo kurio priklausys mūsų valstybės ir visuomenės ateitis. Tik laimingi ir sveiki žmonės gali kurti stiprią ir konkurencingą valstybę. Džiaugiuosi, kad mano globojamas ir aštuntus metus gyvuojantis projektas pasiekė ir Prezidentūros kiemą“, – sakė pirmoji ponia.

Pasak D. Nausėdienės, džiugu matyti tokį didelį būrį mažųjų sportininkų, kurie su nekantrumu laukia progos pasimankštinti, pabėgioti ir pasivaržyti tarpusavyje.

Piknike beveik 150 vaikų iš 13 skirtingų komandų varžėsi estafetėse, buvo apdovanoti specialiais Olimpinio pikniko medaliais.

Pirmoji ponia padėkojo Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui (LTOK) už nuoseklią veiklą skatinant ir įgyvendinant fizinio raštingumo ugdymo iniciatyvas.

Renginyje taip pat dalyvavo LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, Lietuvos ir Europos irklavimo čempionas Mindaugas Griškonis.

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Parašykite komentarą