Teisėsauga, kriminalai

Prezidentas priėmė trijų teisėjų priesaikas

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl trijų apylinkės teismo teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Pasak Prezidento, būti teisėju – tai vykdyti misiją, visada siekti teisingumo ir prisiimti atsakomybę bet kokiomis aplinkybėmis garbingai atlikti savo pareigą.

„Demokratinėje valstybėje teisingumą vykdo tik teismai. Todėl iš Jūsų tikimasi, kad saugosite nešališkumą ir nepriklausomumą nuo bet kokių įtakų. Išėję į teisėjo karjeros kelią, niekada nepamirškite, kad savo darbais Jūs lemiate žmonių likimus“, – priimdamas priesaikas sakė Prezidentas.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja paskirta Irmantė Buikuvienė, Vilniaus apylinkės teismo teisėju paskirtas Romualdas Gylys, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja paskirta Agnė Lauruševičiūtė.

Naujai prisiekusiems teisėjams šalies vadovas palinkėjo būti stipriems, kantriems ir išmintingiems. Taip pat nepamiršti, kad savo darbais jie lemia žmonių likimus, o kiekvienas sprendimas gali – ir turi – stiprinti Lietuvą.

Pranešimą paskelbė: Justė Krančiukaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą