Politika ir teisė

Prezidentas pasveikino Šveicariją nacionalinės dienos proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Šveicarijos Konfederacijos Prezidentą Guy Parmeliną nacionalinės dienos proga.

Šalies vadovo sveikinime rašoma, kad Lietuvą ir Šveicariją sieja ilgamečiai draugiški dvišaliai santykiai, o šiemet šalys minės net dvi svarbias progas – diplomatinių santykių užmezgimo 100-metį ir jų atkūrimo 30-metį.

„Džiaugiuosi, kad mūsų požiūris esminiais globalios darbotvarkės klausimais sutampa. Tai lemia sėkmingą mūsų bendradarbiavimą ne tik tarptautinėse organizacijose, bet ir sprendžiant iššūkius, kylančius rytinėje Europos kaimynystėje. Esame dėkingi Šveicarijai už pagarbą pamatinėms žmogaus teisėms ir solidarumą pritariant sankcijų įvedimui Baltarusijos režimui“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas sveikinime džiaugėsi, kad šiemet Lietuvoje vykusi Ukrainos reformų konferencija kitąmet bus organizuojama Šveicarijoje.

„Nuoširdžiai tikiu, kad Šveicarijos indėlis, telkiant paramą Ukrainai, taps tvirtu ramsčiu jų europinės integracijos kelyje“, – teigiama Prezidento sveikinime.

Pranešimą paskelbė: Kristina Belikova, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą