Politika ir teisė

Prezidentas pasveikino Korėją nacionalinės šventės proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Korėjos Respublikos Prezidentą Moon Jae-in nacionalinės šventės – Išsilaisvinimo dienos ir Korėjos Respublikos sukūrimo 73-ųjų metinių – proga.

 Siųsdamas sveikinimus Prezidentas visiems Korėjos Respublikos gyventojams palinkėjo sveikatos ir visokeriopos gerovės, o jų šaliai – ilgų taikos ir klestėjimo metų.

 „Džiaugiuosi, kad per šiuos metus puoselėjome draugiškus dvišalius santykius ir sėkmingai bendradarbiavome sprendžiant aktualius tarptautinės darbotvarkės klausimus. Esame suinteresuoti plėsti abiejų šalių politinį, ekonominį ir kultūrinį bendradarbiavimą“, – akcentuodamas šiemet minimą Lietuvos Respublikos ir Korėjos Respublikos diplomatinių santykių užmezgimo 30-metį rašė Prezidentas.

 Sveikinime Prezidentas pabrėžė, kad Korėjos Respublika yra labai svarbi Europos Sąjungos partnerė, atliekanti  reikšmingą vaidmenį užtikrinant taiką ir stabilumą regione. Taip pat jis teigė besitikintis, kad Lietuvos ambasados atidarymas Korėjos Respublikoje atvers mūsų žmonėms dar daugiau galimybių vystyti abipusiškai naudingas iniciatyvas ekonomikos, technologijų ir inovacijų srityse, taip pat paskatins verslo ir turizmo plėtrą.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Lukošienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą