Politika ir teisė

Prezidentas pasveikino Korėją Išsilaisvinimo dienos ir Korėjos Respublikos sukūrimo metinių proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Korėjos Prezidentą Yoon Suk Yeol ir šalies žmones Išsilaisvinimo dienos ir Korėjos Respublikos sukūrimo 74-ųjų metinių proga.

Prezidentas sveikinime pabrėžė besidžiaugiantis draugiškais, nuosekliai stiprėjančiais Lietuvos ir Korėjos dvišaliais santykiais ir bendradarbiavimu tarptautiniu lygmeniu. Šalies vadovas akcentavo, kad Lietuva mato Korėją kaip vieną pažangiausių ir svarbiausių Europos Sąjungos strateginių partnerių regione, su kuria norėtų visapusiškai stiprinti bendradarbiavimą, ypač aukštųjų technologijų ir inovacijų srityse.

Prezidentas savo sveikinime pabrėžė tarptautinio bendradarbiavimo svarbą užtikrinant taiką ir saugumą.

„Dėkoju už principingą Jūsų šalies poziciją Rusijos karinės agresijos Ukrainoje atžvilgiu. Turime būti vieningi ir siekti pagarba pamatinėms demokratijos vertybėms grįstos tarptautinės tvarkos išsaugojimo, atskirų šalių teritorinio vientisumo ir neliečiamumo užtikrinimo“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas savo sveikinime taip pat džiaugėsi neseniai atidaryta Lietuvos ambasada Seule ir išreiškė lūkestį, kad ji prisidės prie Lietuvos ir Korėjos bendradarbiavimo ir žmogiškųjų ryšių stiprinimo.

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

carvertical VIN patikra

Parašykite komentarą