Įvairenybės

Jau 19 -tas Pirmadienio mitingas vyks rugpjūčio 15 d. 18.30 Katedros aikštėje, prie paminklo LDK didžiajam kunigaikščiui Gediminui!

Pirmadienio mitingų maratonas skirtas remti Ukrainos kovą už laisvę. Šūkis: „Slava Ukraini! Už jūsų ir mūsų laisvę!“ Šio mitingo tema: „Jokių nuolaidų RuSSijai“.

Pirmadienio mitinguose kultūrininkai, politikai, visuomenės veikėjai. Išgirsime naujausias žinias iš Ukrainos. Pirmadienio mitingai vyks kiekvieną pirmadienį tol, kol Ukraina paskelbs pergalę prieš fašistinį putiniškąjį okupantą.

Atskiras prašymas: šiame mitinge prašome žmonių su protestų plakatais pasisakyti mitinge, pasidalinti savo patirtimis, tribūna atvira.

Mitingų organizatorius ir vedėjas Arkadijus Vinokuras, aktorius, publicistas, rašytojas. Šiandienos Pirmadienio mitingų Vilniuje organizatorius 1990-1991 metais dalyvavo visose Pirmadienio mitinguose Stokholme. Jie buvo skirti Baltijos valstybių išsivadavimui iš sovietų okupacijos paremti. Jis skaitė savo rašytus eilėraščius švedų kalba mitinguose. https://www.youtube.com/watch?v=BlEP7rGo-5o&ab_channel=ArkadijusVinokur

Pirmadienio mitingo dalyviai:

Faina Kukliansky – Lietuvos (litvakų) žydų bendruomenės pirmininkė

Audrius Butkevičius – pirmasis Lietuvos krašto apsaugos ministras, šiandien daug prisidedantis prie pagalbos Ukrainai.

Jaromir Boukrejev – kariavęs Azovo batalione 2015 metais ir tik ką grįžęs iš Ukrainos fronto, specialių dalinių karys

Nataliya Kolegova – Labdaros organizacijos „Dopomoga“, padedančios represuotiems baltarusiams ir pabėgėliams iš Ukrainos, direktorius

Sergej Bulba – opozicionierius, Baltojo legiono įkūrėjas ir nevyriausybinės organizacijos Baltarusija 2.0 vadovas. Jis padeda baltarusių karinėms organizacijoms Ukrainoje.

Olga Makarenko – ukrainietė dainininkė iš Odesos, liaudies ansamblių „Divorgai“ ir „Ūsuotieji deimantai“ vadovė.

Pirmadienio mitingų koordinatorė Auksė Dransard.

Pirmadienio mitingų vertėja Sasha Petrauskaitė.

Pirmadienio mitingų fotografas Nail Garejev.

Pranešimą paskelbė: Arkadijus Vinokuras, Arkadijaus Vinokuro Individuali veikla

Parašykite komentarą