Politika ir teisė

Prezidentas pasveikino Kanadą nacionalinės dienos proga

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visos Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kanados Ministrą Pirmininką Justiną Trudeau ir visus Kanados gyventojus 154-iųjų Kanados dienos metinių proga.

„Vertiname Kanados indėlį į Baltijos regiono ir visos Europos saugumą, taip pat ir prisiimamą atsakomybę vadovaujant NATO priešakinių pajėgų batalionui Baltijos šalyse. Kanada yra labai svarbus nepakeičiamo transatlantinio ryšio ramstis, būtinas tvirtai Europos ir Šiaurės Amerikos vienybei“, – sveikinimo laiške teigė Prezidentas.

Šalies vadovas padėkojo Kanadai už aktyvų įsitraukimą telkiant paramą Rytų partnerystės šalims – ypač Ukrainai, ir pažymėjo, kad Kanados įdirbis, patirtis ir ekspertizė neabejotinai sustiprins Vilniuje vyksiančios Ukrainos reformų konferencijos pastangas konsoliduojant visapusišką tarptautinės bendruomenės pagalbą šiai nuo karinės agresijos kenčiančiai šaliai.

Nacionalinės šventės proga valstybės vadovas visiems Kanados gyventojams palinkėjo sveikatos ir visokeriopos sėkmės, ir  pakvietė Ministrą Pirmininką apsilankyti Lietuvoje.

Pranešimą paskelbė: Jolanta Lukošienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
TOMS Geo Lace Women's Alpargata Black 40
 
GEOX Kilwi Girl J02D5B0MABC Pink C8172 32
 
Camper Peu Cami 17665-014 Black 42
 
Crocs™ Crocband™ Black 44,5
 
BIOMECANICS 212164 Blanco/Multi 27

Parašykite komentarą