Studijos

Prezidentas pareiškė užuojautą dėl profesorės Rūtos Jolantos Nadišauskienės mirties

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė užuojautą dėl ilgametės Kauno klinikų Akušerijos ginekologijos klinikos vadovės, akušerės ginekologės, biomedicinos mokslų  daktarės, profesorės Rūtos Jolantos Nadišauskienės mirties.

„Reiškiu užuojautą profesorės šeimai, artimiesiems, kolegoms, studentams ir doktorantams, visai Lietuvos medikų bendruomenei netekus iškilios, charizmatiškos asmenybės, aukščiausio lygio profesionalės, savo asmeniniu pavyzdžiu drąsinusios ir skatinusios kitus žengti dar nepramintais takais. Profesorė Rūta Jolanta Nadišauskienė, pašventusi profesinį gyvenimą akušerijai ir ginekologijai, įgyvendino savo pačios pagrindinį principą: „Vertingi yra darbai, o ne kalba apie juos“, – rašoma šalies vadovo užuojautoje.

Profesorės R. J. Nadišauskienės vadovaujama LSMU Akušerijos ir ginekologijos klinika tapo didžiausiu gydymo, mokymų ir mokslinių tyrimų akušerijoje ir ginekologijoje centru Lietuvoje. Profesorės iniciatyva pradėtos universitetinės akušerių rengimo studijos, ji aktyviai dalyvavo kuriant naujas LSMU studijų programas, vadovavo daugelio doktorantų doktorantūros studijoms, buvo kelių dešimčių vadovėlių autorė ir bendraautorė.

Tarptautinės Ginekologijos ir akušerijos federacijos tarybos narė prof. R. J. Nadišauskienė garsino Lietuvos vardą pasaulyje.

Rūta Jolanta Nadišauskienė už profesinius nuopelnus 2013 m. buvo apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi.

Pranešimą paskelbė: Ridas Jasiulionis, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą