Sportas

Prezidentas įteikė taurę ralio „Aplink Lietuvą 2021“ nugalėtojams: ačiū, kad tęsiate tradiciją

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda sekmadienį jubiliejinio 30-ojo ralio „Aplink Lietuvą 2021“ nugalėtojams įteikė pereinamąją Prezidento taurę. 

Šalies vadovas renginyje pasveikino visus lenktynininkus, įveikus sudėtingą ir daug jėgų bei meistriškumo pareikalavusią trasą. Pirmąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmusiam Vyčio Pauliukonio ir Audronio Gulbino ekipažui Prezidentas įteikė savo vardo taurę.

Pasak Prezidento, vaizdingo šalies kraštovaizdžio fone vykusi sportinė drama tapo tikra Lietuvos automobilių sporto bendruomenės švente. Jis sakė, kad šis jau nuo tarpukario vykstantis ralis ne tik padeda pažinti Lietuvos grožį. Prezidentas taip pat pasidžiaugė, kad tradicija skleidžia gerą energiją, vienija žmones ir stiprina bendrystę.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, kad tęsiate tarpukarį siekiančią tradiciją ir braižote kitokį – lenktyninį ir socialinį – Lietuvos žemėlapį. Matome, kaip ralis „Aplink Lietuvą“ keičiasi, įgauna tarptautiškumo, tobulėja. Ypač džiaugiuosi, kad į šiame ralyje dalyvauja ir specialiųjų poreikių turintys dalyviai, ir moterys. Tai graži paralelė tarp automobilių sporto tradicijos ir Prezidento institucijos raidos Lietuvoje“, – sakė Prezidentas. 

Šalies vadovas renginio metu atkreipė dėmesį ir į vieno dalyvių mintis, kad tai – inteligentiškasis „Lietuvos Dakaras“.

Prezidentas ralio organizatoriams padėkojo už puikų pademonstruotą pavyzdį ir pakvietė toliau šiuo pavyzdžiu sekti kitus.

Pranešimą paskelbė: Rugilė Ereminaitė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą