Politika ir teisė

Premjerės kvietimus Lietuvoje lankysis ES komisaras T. Breton

Pirmadienį, gegužės 31 d., Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiks su už vidaus rinką atsakingu Europos Komisijos nariu Therry Bretonu.

Eurokomisaras Lietuvoje lankysis Premjerės kvietimu. T. Bretono vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos gyvybės mokslų sektorių ir su Lietuvos potencialu prisidėti prie COVID-19 vakcinos gamybos apimčių didinimo, aptarti kitus su ES vidaus rinka susijusius klausimus.

„Vyriausybė deda pastangas tiek diskutuojant su įmonėmis, tiek su Europos Komisija, kaip Lietuva galėtų prisidėti didinant vakcinų gamybos Europos Sąjungoje apimtis“, – sako I. Šimonytė.

Lietuvos biotechnologijų, farmacijos kompanijos jau dabar tiekia komponentus vakcinų kūrėjams visame pasaulyje. Dalis jų planuoja plėstis, tad Lietuva gali pasiūlyti papildomus gamybos pajėgumų didinimo sprendimus. Vizito metu eurokomisaras T. Breton taip pat susitikinės su mūsų šalies biotechnologijų kompanijomis, kas padės geriau įvertinti Lietuvos siūlomas galimybes. Taip pat bus aptariami  Europos Sąjungos skaitmeninio COVID-19 pažymėjimo įgyvendinimo, ilgalaikių vakcinų tiekimo, vakcinavimo klausimai, ES vidaus klausimai.

ŽINIASKLAIDOS DĖMESIUI

Pirmadienį, gegužės 31 d., 13.00 val. Vyriausybės spaudos centre vyks bendra Premjerės I. Šimonytės ir EK nario T. Breton spaudos konferencija. Žiniasklaidos atstovams, norintiems joje dalyvauti, būtina registracija: https://epilietis.lrv.lt/formos/spaudos-konferencija

Renginyje gali dalyvauti tik Vyriausybės kanceliarijoje akredituoti žiniasklaidos atstovai. Registracija vyksta iki pirmadienio, gegužės 31 d., 11.00 val.

Apie registracijos patvirtinimą pranešime el. paštu. Su savimi turėkite apsaugines veido kaukes ir laikykitės visų nustatytų saugumo reikalavimų.

Spaudos konferencija bus transliuojama LRV facebook ir youtube paskyrose.

 

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Rekomenduojame
 
Pastolių nuoma Kaune palankiomis sąlygomis
 
Įrankių nuoma Klaipėdoje ir kituose miestuose
 
Keltuvų nuoma
 
LightPlex Bond Retention Shampoo Plauko jungtis atkuriantis šampūnas, 250ml
 
ECCO Exohike Men's Cocoa Brown 45

Parašykite komentarą