Politika ir teisė

Premjerė vyksta su darbo vizitu į Briuselį

Birželio 2–4 d. vyks pirmasis Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės vizitas į užsienį – premjerė vyksta į Briuselį, kur susitiks su Europos Sąjungos (ES), NATO ir Europos Parlamento vadovais.

Per premjerės vizitą numatyti susitikimai su Europos Komisijos pirmininke Ursula von der Leyen, Europos Vadovų Tarybos pirmininku Charlesu Micheliu, Europos Parlamento pirmininku Davidu Sassoliu, NATO generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu, Europos liaudies partijos frakcijos Europos Parlamente pirmininku Manfredu Weberiu.

Susitikimuose su ES vadovais premjerė aptars pandemijos valdymą, Lietuvai ir visam regionui svarbius infrastruktūrinius projektus energetikos ir transporto srityse, klimato kaitos klausimus. Tarp pokalbio temų – nesaugi Astravo atominė elektrinė ir joje gaminamos elektros importo į ES stabdymas, atsakas į Baltarusijos ir Rusijos agresyvius veiksmus, konkrečios paramos Baltarusijos pilietinei visuomenei ir Rytų partnerystės šalims telkimas.

Susitikime su NATO generaliniu sekretoriumi premjerė aptars transatlantinei bendruomenei kylančius saugumo iššūkius, NATO buvimą mūsų regione, NATO adaptaciją ir „NATO 2030“ procesą, Lietuvos indėlį į NATO ir tarptautines operacijas, agresyvius Rusijos ir Baltarusijos veiksmus, NATO atvirų durų politiką.

Pranešimą paskelbė: – -, Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija

Rekomenduojame
 
Service Perm Post Treatment Stabilizatorius cheminiam sušukavimui,1000 ml
 
Crocs™ Kids' Fun Lab Super Mario Lights Clog Flame 27
 
Intense Shower Gel Parfumuotas dušo gelis, 200ml
 
Crocs™ Baya Lined Clog Navy/Navy 39,5
 
Crocs™ Classic Bright Cobalt 36,5

Parašykite komentarą